Pochwalił się koledze córką. Gienek nie krył dumy

Gienek z "Rolnicy.Podlasie"  ocenił pracę córki
Gienek z "Rolnicy.Podlasie" ocenił pracę córki
Źródło zdjęć: © Facebook

08.05.2024 13:20, aktual.: 08.05.2024 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gienek Onopiuk to jeden z bohaterów popularnego programu "Rolnicy. Podlasie". Mężczyzna ma córkę, na którą zawsze może liczyć. Niedawno 69-latek ocenił umiejętności Pauliny. Wiadomo, co powiedział.

"Rolnicy. Podlasie" to popularny format, który emitowany jest co niedzielę na kanale Fokus TV. W programie możemy śledzić losy kilku rolników i rolniczek, którzy na co dzień zmagają się z żywiołem i walczą o swoje plony oraz hodowle zwierząt. 

Jednym z bohaterów show jest Gienek Onopiuk, mieszkający w Plutyczach. Mężczyzna większość swojego życia przepracował na gospodarce i mimo, że ma 69-lat, nie myśli o emeryturze. Gienek pomaga innemu rolnikowi, Andrzejowi, przy zwierzętach. W ostatnim odcinku, wraz ze swoim kolegą Sławkiem, ocenili umiejętności Pauliny. Córki 69-latka.

Gienek o pracy swojej córki

Gienek wciąż opiekuje się swoimi końmi i krowami. Chociaż mężczyzna miał wątpliwości, póki co nie zdecydował się na sprzedaż zwierząt. Ostatnio pokazał w programie, jak z pomocą Sławk zagania bydło do stodoły. 

Po zakończonej pracy córka 69-latka przyniosła mężczyznom ciepły posiłek, aby ci mogli podziwiać zachód słońca na ławeczce. Rolnicy zajadali się pyzami przygotowanymi przez Paulinę. Jak im smakowały? Gienek szybko ocenił pracę pociechy.

- Nie ma to jak pyzy o zachodzie słońca. Córka zrobiła, ale w sumie takie niezłe, prawda? - rolnik skierował pytanie od Sławka.

Mężczyzna przyznał, że " można zjeść" i są "bardzo dobre".

- Pierwyj sort - dodał Gienek.
Gienek ocenił pracę córki
Gienek ocenił pracę córki © TikTok | rolnicy.podlasie
script> window.addEventListener('message', (e) => { let data = e.data; if (data.action === 'login' && data.url.indexOf('wp.pl') > 4) { document.location.href = data.url; } });

Andrzej i Gienek pozbyli się kultowego błota

Przez długi czas podwórko Gienka i Andrzeja pokryte było ogromną ilością błota. Gospodarze mieli z nim problem i często zapadali się w grząskim bagnie. Chociaż dla telewidzów było to atrakcją, po "słynnym błocie" nie ma śladu. W programie wielokrotnie pokazywano próby naprawy nawierzchni, jednak wszystkie rozwiązania były tymczasowe. 

Teraz w końcu podwórko zostało wylane betonem, a następnie wyłożono na nim kostkę brukową. Wygląda na to, że gdy wszystkie prace się zakończą, dom Andrzeja będzie jednym z ładniejszych w Plutyczach.

Na podjeździe u Andrzeja pojawiła się kostka brukowa
Na podjeździe u Andrzeja pojawiła się kostka brukowa© YouTube | Gienek i Andrzej Plutycze

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także