Niespodziewane odkrycie u Andrzeja. Oto co znaleźli w Plutyczach

Niespodziewane odkrycie u Andrzeja. Oto co znaleźli w Plutyczach

Andrzej z Plutycz musiał tłumaczyć się ze znaleziska
Andrzej z Plutycz musiał tłumaczyć się ze znaleziska
Źródło zdjęć: © YouTube | Gienek i Andrzej Plutycze
22.04.2024 12:39, aktualizacja: 22.04.2024 13:42

W najnowszym odcinku programu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie", brat Andrzeja odnalazł nietypowy przedmiot. Na zabłoconym podwórku pojawił się rekwizyt należący do kobiety.

Andrzej Onopiuk z Plutycz to jeden z bohaterów "Rolnicy. Podlasie". Emitowany na antenie Fokus TV program szybko zdobył popularność, wśród telewidzów, którzy ciekawi są, jak wygląda codzienne życie mieszkańców wschodniej Polski. 

41-letni rolnik to ulubieniec fanów programu. Ku ich zaskoczeniu, w 16. odcinku szóstej edycji programu brat Andrzeja, Jarek dokonał tajemniczego odkrycia. "Dla twojej przyszłej żony" - zażartował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co wydarzyło się w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

W nadchodzącym odcinku niedzielnym serialu dokumentalnego przedstawiającego życie rolników z Podlasia widzowie mieli okazję śledzić początki wiosennych prac w miejscowości Ciełuszki. Uwagę producentów zwróciła głównie sytuacja Jurka, który przy użyciu nowoczesnego sprzętu, lecz z szacunkiem dla tradycji, rozpocznie siew owsa.

Oprócz tego wspólnie z Wiesią pomodli się za pomyślność zbiorów. Do Jurka zawita również dobrze znana widzom weterynarz Agnieszka, aby zająć się opieką nad zwierzętami, co nieco niepokoi Jurka.

Ciekawe znalezisko w gospodarstwie Andrzeja

W Plutyczach Andrzej Onopiuk przeprowadził prawdziwą rewolucję, usuwając błoto z podwórka przy pomocy ciężkiego sprzętu, co już teraz przynosi widoczne zmiany. W tym zadaniu wspierał go jego brat, Jurek, który podczas pracy dokonał ciekawego znaleziska. Mężczyzna znalazł w błocie szminkę i zażartował do Andrzeja, że z pewnością przyda się ona przyszłej żonie Andrzeja. - Poważnie? Skąd ona się tu wzięła? - zastanawiał się bohater.

Mimo że Andrzej z Plutycz jest jednym z ulubieńców telewidzów, jest także często krytykowany przez internautów, którzy zarzucają mężczyźnie, że nie potrafi zająć się swoim gospodarstwem. W mediach społecznościowych pojawiły się głosy, że podwórko Andrzeja jest zaniedbane, a ilość błota jest ogromna. W końcu rolnik postanowił uporządkować teren i położyć kostkę na podwórzu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta