Dramat "rolniczki z Podlasia". Płyną słowa wsparcia

Dramat "rolniczki z Podlasia". Płyną słowa wsparcia

Bohaterowie "Rolników. Podlasie" mają za sobą trudne chwile
Bohaterowie "Rolników. Podlasie" mają za sobą trudne chwile
Źródło zdjęć: © Facebook, screen z Fokus TV
18.04.2024 10:26, aktualizacja: 18.04.2024 11:32

Justyna i Łukasz to jedni z bohaterów programu "Rolnicy. Podlasie". Niedawno właściciele gospodarstwa przekazali smutne wieści. Ostatnie dni były wyjątkowo trudne, o czym poinformowali fanów w sieci sami rolnicy.

Justyna Maciorowska, jedna z bohaterek programu "Rolnicy. Podlasie" na bieżąco dzieli się z fanami w sieci urywkami z życia codziennego. Ostatnio nie miała jednak do przekazania zbyt dobrych wiadomości. Na gospodarstwie należącym do Justyny i Łukasza wybuchł pożar. Szczegóły dotyczące zdarzenia pojawiły się na Facebooku rolniczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Szczęście w nieszczęściu"

Justyna i Łukasz mierzą się obecnie z naprawdę trudną sytuacją. Jak poinformowała bohaterka "Rolników" na gospodarstwie wybuchł pożar. Na całe szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie i zwierzęta.

"Jedyne straty to te majątkowe, bo ciągnik, mimo że miał OC, w tym wypadku ubezpieczenie nic nie daje. Ciągnik spłonął doszczętnie. Całe szczęście w nieszczęściu jest takie, że pożar nie objął pobliskich budynków inwentarskich" - wyjaśniła na Facebooku Justyna.

Rolniczka podkreśliła, że wraz z Łukaszem "zakasają rękawy" do pracy, aby w sezonie mieć możliwość spokojnie pracować z wykorzystaniem takiego samego ciągnika. Maszyna jest w zasadzie niezbędna do wykonywania codziennych obowiązków i niesamowicie je usprawnia.

"Znacie nas, wiecie, że ciężko pracujemy. Tym razem nie będzie inaczej, zakasamy rękawy, bo nie wyobrażamy sobie naszego sezonu bez takiego ciągnika. Pracy nie ubywa, a maszyny są do niej niezbędne. Dziękujemy naszemu OSP Ciemnoszyje za szybką i skuteczną akcję gaśniczą" - podkreśliła na koniec.

"Bardzo wam współczuję. Dobrze, że nikt z was ani zwierząt nie ucierpiało. Sprzętu szkoda, ale to da się odrobić, mimo że łatwo nie jest"; "Przykro, że was to spotkało" - piszą w komentarzach fani rolników.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta