Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
targi modowe

Odnajdź swój styl życia! – przyjdź na trzydniowe targi lifestyle’owe

Dizajnerskie ubrania i dodatki, stylowy sprzęt sportowy czy ręcznie wykonane zabawki dla dzieci – między innymi takie dzieła lokalnych projektantów oraz artystów będzie można podziwiać podczas targów LifeStyle Days w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Share
Odnajdź swój styl życia! – przyjdź na trzydniowe targi lifestyle’owe
Źródło: Materiały prasowe
d2nck6g

Dizajnerskie ubrania i dodatki, stylowy sprzęt sportowy czy ręcznie wykonane zabawki dla dzieci – między innymi takie dzieła lokalnych projektantów oraz artystów będzie można podziwiać podczas targów LifeStyle Days w Parku Handlowym Auchan Bielany. W najbliższy piątek w pasażu galerii handlowej powstaną trzy strefy tematyczne, dotyczące pielęgnacji ciała, trendów w modzie oraz atrakcji dla dzieci. Impreza potrwa do niedzieli 31 sierpnia.

Coraz częściej poszukujemy unikatowych produktów lub usług, które odzwierciedlają nasz styl życia i wyróżniają się na tle masowo produkowanych przedmiotów. Okazją do przyjrzenia się im będzie impreza LifeStyle Days, która od piątku 29 sierpnia zagości w pasażu galerii handlowej Auchan w Bielanach Wrocławskich.

Pasaż galerii handlowej zostanie podzielony na trzy strefy. W Strefie Ciała uczestnicy będą mogli między innymi poznać smak zdrowiej żywności. Nie zabraknie również porad dotyczących pielęgnacji skóry, wizażu czy sposobów na aktywny relaks. Amatorzy sportów będą zaś mogli poznać możliwości związane z nauką gry w tenisa, badmintona i squasha, a także przyjrzeć się oryginalnemu sprzętowi sportowemu. Rower, którego rama w całości wykonana jest z drewna, z pewnością przykuje uwagę gości targów.

d2nck6g

Wiele atrakcji czekać będzie w Strefie Mody, gdzie swoje prace zaprezentują młodzi twórcy. Dizajnerskie kreacje oraz ręcznie wykonane dodatki zapewne zainteresują wiele podążających za modą osób. Podczas trzydniowych targów nie zabraknie produktów skierowanych do najmłodszych gości galerii handlowej. W Strefie Dziecka będzie można zobaczyć oryginalne, ręcznie wykonane zabawki, a także ubranka dla maluchów. Nie zabraknie tu także – ukierunkowanej na rozwój artystyczny i intelektualny dzieci - oferty edukacyjnej, w tym nauki śpiewu, gry na instrumentach, rozwoju umiejętności plastycznych.

Organizatorem i pomysłodawcą projektu LifeStyle Days jest agencja eventowa Sequence, twórca jednej z największych imprez modowych w Polsce – Fashion Meeting.

Impreza LifeStyle Days rozpocznie się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w piątek 29 sierpnia i potrwa do niedzieli 31 sierpnia. Produkty i usługi będzie można podziwiać w godzinach pracy galerii handlowej.

Wstęp wolny.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

(mtr), kobieta.wp.pl

d2nck6g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nck6g
d2nck6g