Trwa ładowanie...
dyf30rh

Ogromna kolejka do schroniska dla zwierząt. Wszystko przez huragan Florence

Amerykanie walczą z huraganem Florence. Zagrożeni są nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Na szczęście, pod jednym ze schronisk dla zwierząt, ustawiły się kolejki chętnych do tymczasowej adopcji czworonogów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ze schroniska ewakuowano 124 psy
Ze schroniska ewakuowano 124 psy (123RF)
dyf30rh

W Stanach Zjednoczonych na sile przybiera huragan Florence. Aktualnie zbliża się on do Północnej Karoliny, gdzie znajduje się schronisko dla zwierząt. Na szczęście okoliczni mieszkańcy nie zostawili czworonogów w potrzebie. W placówce pojawiły się tłumy ludzi gotowych do adopcji lub tymczasowej adopcji zagrożonych zwierząt. "Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które zdecydowały się otworzyć swoje domy dla 124 psów" – piszą pracownicy organizacji. W tej chwili wolontariusze pracują nad odpowiednim zabezpieczeniem schroniska, aby zwierzęta miały po wszystkim gdzie wrócić.

Kolejki, jakie ustawiły się przed schroniskiem sfotografowała jedna z internautek. Jej post na Twitterze udostępniony został już kilkadziesiąt tysięcy razy. "Czasami ludzie są w porządku" – napisała Ali Standish, która sama zdecydowała się na pomoc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dyf30rh

Podziel się opinią

Share

dyf30rh

dyf30rh