Blisko ludziOlga Bołądź odwiedziła zakład poprawczy. Oczarował ją jeden z wychowanków

Olga Bołądź odwiedziła zakład poprawczy. Oczarował ją jeden z wychowanków

Olga Bołądź w zakładzie poprawczym
Olga Bołądź w zakładzie poprawczym
Źródło zdjęć: © East News

06.12.2020 14:31, aktual.: 02.03.2022 18:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olga Bołądź odwiedziła Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu i wzięła udział, jako widz, w organizowanym tam koncercie. Jej uwagę przykuł jeden z wychowanków, który wykonał piosenkę hip-hopową. To, jak zarapował bardzo spodobało się aktorce. Relację z jego występu umieściła na swoim profilu na Instagramie.

"Włączcie dźwięk i posłuchajcie" – zaczęła swój wpis aktorka. Dalej poinformowała, że była na koncercie "Uziemienie" w zakładzie poprawczym. "Chłopaki zagrali, a potem Andrzej zapodał swoje autorskie kawałki. Ja słuchając miałam ciary i czułam prawdę, a o to chodzi w sztuce, co nie? Wrzucam Wam jego kawałek, bo kot ma talent, a młodych twórców trzeba wspierać! Mam już autograf prze-kota z dedykacją. Jako wierna fanka zapraszam na jego profil. Brawo synek" – zakończyła Olga Bołądż. Artystka, jak widać, ma z młodzieżą bardzo dobry kontakt.

Olga Bołądź zadebiutowała w roli reżysera

Olga Bołądź jest znana z ról teatralnych i filmowych. Niedawno zadebiutowała, jako reżyser. Jej krótkometrażowy film "Alicja i żabka" opowiada historię 14-letniej dziewczynki, która zachodzi w niechcianą ciążę i przerażona ucieka w świat wyobraźni. Odtąd bajka miesza się z rzeczywistością. Nikt z mieszkańców miasteczka nie staje po stronie Alicji, a żaden z lekarzy nie chce podjąć się przeprowadzenia legalnej aborcji.

Olga Bołądź jest jedną z najzdolniejszych, polskich aktorek. Urodziła się w Toruniu. Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie ukończyła w 2007 roku. W czasie studiów wyjechała na półroczne stypendium do Barcelony, uczyła się na wydziale ruchu w Institut del Teatro. Swój aktorski warsztat szkoliła także w Los Angeles, w Stella Adler Academy. Aktorka gra na deskach teatru, w filmach i produkcjach telewizyjnych.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)
Zobacz także