Blisko ludziOlga Jankowska w stroju kąpielowym. To wyjątkowy moment w jej życiu

Olga Jankowska w stroju kąpielowym. To wyjątkowy moment w jej życiu

Olga Jankowska
Olga Jankowska
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

22.07.2021 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olga Jankowska zdobyła sympatię widzów rolą Klary Pyrki w serialu "Barwy szczęścia". Dotychczas gwiazda mocno chroniła swoją prywatność, najnowsze zdjęcie zaskoczyło jej fanów. Aktorka pozuje w stroju kąpielowym. Jak się okazuje, nigdy wcześniej nie wystąpila publicznie na plaży w kostiumie.

Olga Jankowska, czyli serialowa Klara Pyrka gra w "Barwach szczęścia" od ponad 10 lat. W 2018 roku zrobiła sobie dłuższą przerwę, aby ponownie, ku uciesze fanów, wrócić do produkcji. Aktorka choć wydawać by się mogło, że z racji wykonywanego zawodu i pracy ciałem, akceptuje swoją fizyczność, tak nie było. Dopiero niedawno polubiła siebie.

"W końcu mogę cieszyć się życiem w pełni i aż chce mi się płakać ze szczęścia. Wiem, że to może wydawać się płytkie, ale dla mnie to jest nadrabianie straconego czasu. Smutno mi, kiedy myślę o swojej nastoletniej wersji, która nie korzystała młodości. Smutno mi na myśl o tych wszystkich latach, które zmarnowałam na próby zmniejszenia siebie" – napisała Jankowska w obszernym wpisie.

Wiele dla mnie znaczy pokazać się tak publicznie

Do tego opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak się okazuje, dopiero od niedawna pokazuje się tak ubrana na plaży. - Nie jestem w stanie wyrazić, jak wiele to dla mnie znaczy pokazać się w bikini w miejscu publicznym – podała aktorka.

M.in. dzięki wsparciu partnera udało jej się pokonać psychiczne bariery. - Ostatnie dwa lata odważyłam się na ten krok przed moimi przyjaciółmi i kilka lat temu będąc w towarzystwie zaufanych dziewuch (ale absolutnie bez zdjęć), a tak to przez wiele lat siedziałam na plaży w ubraniach albo w ogóle ich unikałam – zdradziła Olga Jackowska.

Wyznanie artystki jest bardzo ważne dla kobiet, szczególnie nastolatek. Wiele z nich nie akceptuje swojej fizyczności, utożsamia się z wizerunkiem kobiet prezentowanych na okładkach kolorowych magazynów. Fotografie modelek są wyretuszowane, pozbawione wad i nienaturalne.

Ostatnio, dzięki ruchom ciałopozytywny, wiele się zmienia w kontekście prezentowania wizerunku kobiet m.in. w mediach społecznościowych. Do różnorodnych kampanii reklamowych angażowane są osoby prezentujące różnorodność.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także