Blisko ludziOliwia Bieniuk ma urodziny. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka kończy 17 lat

Oliwia Bieniuk ma urodziny. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka kończy 17 lat

Oliwia Bieniuk ma urodziny. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka kończy 17 lat
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz

18.10.2019 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Bieniuk obchodzi swoje 17. urodziny. Za pośrednictwem InstaStory córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dziękuje za życzenia swoim przyjaciołom.

Oliwia Bieniuk jest oczkiem w głowie swojego taty Jarosława Bieniuka. Urodziła się 18 października 2002 r. Były piłkarz miał wtedy 29 lat, a Anna Przybylska – 30. Druga pociecha, syn Szymon przyszedł na świat w 2006 r. W 2011 r. aktorka urodziła kolejnego chłopca – Jasia. Przybylska straciła głowę dla dzieci i spędzała z nimi najwięcej czasu. Bieniuk mógł skupić się na karierze piłkarskiej.

Oliwia Bieniuk – córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

#

Wszystko zmieniło się, gdy aktorka zmarła po długiej walce z rakiem trzustki. – Dopóki Ania żyła, w naszym domu byłem raczej tym dobrym policjantem. To Ania trzymała rygor. Ale teraz musiałem przejąć tę pałeczkę – mówił w rozmowie z portalem WeMen Bieniuk. – Chyba nie jestem surowy, ale staram się być konsekwentny. Na przykład wprowadziłem zasadę, że o godzinie 21 wszystkie telewizory mają być wyłączone i dzieciaki idą spać. Bo inaczej na drugi dzień trudno je dobudzić – opowiadał.

3 lata po śmierci Przybylskiej sportowiec wyznał też, że ma coraz lepszy kontakt z dziećmi, choć z każdym innym. – Oliwia ma 15 lat, mogę z nią już iść na koncert, spędzić czas trochę po dorosłemu – tak opowiadał wtedy o relacji z córką. Na Instagramie chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami. Widać, że mają bliską relację. Nie miał nic przeciwko, by Oliwia jakiś czas temu spróbowała sił w modelingu. Ostatnio idzie w ślady mamy - dostała się do tego samego liceum. Chodzi do klasy o profilu teatralno-filmowym. Wielu widzi jej podobieństwo do zmarłej aktorki.

W dniu urodzin córka Bieniuka dostała wiadomości od przyjaciół i udostępniła je na InstaStory. A wy, czego jej życzycie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także