ModaOryginalne skarpety nie do pary. Dla pań i panów

Oryginalne skarpety nie do pary. Dla pań i panów

Oryginalne skarpety nie do pary. Dla pań i panów
Źródło zdjęć: © iStock.com
Sylwia Ścibak

06.03.2019 13:32, aktual.: 06.03.2019 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Utarło się, że wszystkie podwójne elementy garderoby, a więc np. buty, skarpety czy kolczyki, muszą być identyczne. Jednak warto czasem zrezygnować z tej modowej harmonii. Oto oryginalne skarpety nie do pary.

Skarpety nie do pary – zerwij z zasadami

Oryginalne skarpetki nie do pary to wyjątkowe egzemplarze, przeznaczone specjalnie dla tych, którzy z humorem i dystansem podchodzą do modowych konwenansów. Są to komplety dwóch skarpet z tych samych tkanin i o tym samym rozmiarze, ale zdobionych niejednakowymi aplikacjami i wzorami, będącymi jednak w tym samym motywie. Na jednej skarpetce widnieć może np. aplikacja biało-zielonej sowy na tle zaciemnionego nieba. Na drugiej zaś widoczne może być zielone drzewo z ciemną dziuplą i białymi gwiazdami.

Skarpety nie do pary to modele uniseksowe, dostępne w różnych rozmiarach. Z tego względu mogą je nosić zarówno dzieci, jak i panie oraz panowie. Egzemplarze tego typu idealnie wpasowują się w obecny trend noszenia kolorowych skarpet, które świetnie ożywiają stonowane stylizacje. Będą idealnym elementem odświeżającym garderobę na wiosnę.

Obraz
© iStock.com | invizbk

Skarpety nie do pary – jakie możesz kupić?

Wybraliśmy kilka ciekawych egzemplarzy skarpet nie do pary. Większość kosztuje 25 zł i dostępna jest w rozmiarach od 35 do 46. Te modele będą więc dobre i dla dzieci, i dla dorosłych. Znajdują się na nich przeróżne wzory, głównie z motywami zwierzęcymi, mające zarówno mocne, jak i pastelowe kolory. Uszyto je głównie z bawełny, z niewielkimi domieszkami materiałów syntetycznych.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także