Blisko ludziOświadczyny, które budzą najwięcej emocji

Oświadczyny, które budzą najwięcej emocji

13.05.2016 14:14, aktualizacja: 20.05.2016 15:04

Zdecydowałabyś się?

Po tym, jak Tomasz Karolak publicznie oświadczył się swojej życiowej partnerce, Violi Kołakowskiej, rozgorzała dyskusja na temat oświadczyn w większym gronie. Dla jednych taka forma tylko podkreśla wyjątkowość chwili, dla drugich to zbyt intymny moment, by dzielić się nim z innymi osobami.
Podczas finału 8. edycji Fashion Designer Awards zapytaliśmy polskie gwiazdy, jak oceniają pomysł Karolaka. Komentarze były różne.
- Wolałabym jednak bardziej kameralnie. Jestem zwolenniczką zostawiania pewnych rzeczy dla siebie - mówiła blogerka modowa Macademian Girl. A Katarzyna Skrzynecka dodała: - Zaręczyny to jest bardzo piękna i wzruszająca uroczystość. Dla każdego bardzo indywidualna.
Psychologowie przekonują, że huczne oświadczyny są następstwem epoki, w jakiej żyjemy. Codziennie dzielimy się swoim życiem w mediach społecznościowych, więc zaciera się granica pomiędzy tym, co warto wystawiać na widok publiczny, a co lepiej zachować dla siebie.

Pamiętajmy, że takie odważne pomysły nie zawsze mają swój szczęśliwy finał. Bo co by było, gdyby ukochana jednak powiedziała nie? Kołakowska najwyraźniej nie miała nic przeciwko. Teraz wszyscy czekają na ślub.

Przypominamy: zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu Fashion Awards Designers została Dominika Syczyńska z Gliwic. II miejsce zajął Dastin Poraziński, a trzecie Sophie Kula.

Źródło artykułu:WP Kobieta