ycipk-4c8yv4

Oszustwo na "czarną wdowę". Wystarczy chwila nieuwagi w hotelu

Kobieta namawia mężczyznę, żeby poszli do jego pokoju hotelowego. Piją wino, atmosfera się rozgrzewa, a mężczyzna traci czujność. Rano budzi się bez pieniędzy i wartościowych rzeczy. Tak wygląda popularne hotelowe oszustwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oszustwo na "czarną wdowę" jest popularne w Argentynie
Oszustwo na "czarną wdowę" jest popularne w Argentynie (Youtube.com)
ycipk-4c8yv4

Sposób na "czarną wdowę" jest szczególnie popularny w krajach Ameryki Południowej. Jego przebieg udokumentował na YouTubie Connor, twórca programu "Travel+Escape".

Oszustwo na "czarną wdowę" przebiega z reguły tak samo za każdym razem. W hotelowym barze kobieta znajduje samotnego mężczyznę, którego zaczyna uwodzić. Po kilku drinkach proponuje mu, żeby wziął butelkę wina i żeby poszli do jego pokoju hotelowego. Kiedy się tam przenoszą, kobieta wykorzystuje chwilę nieuwagi swojej ofiary i podaje mężczyźnie narkotyk, podobny do pigułki gwałtu.

Mężczyzna traci kontrolę, a w tym czasie "czarna wdowa" okrada go ze wszystkich wartościowych rzeczy, które ma w swoim pokoju. Pieniądze, dokumenty, sprzęt elektroniczny - to zdobycze oszustki. Jednym "skokiem" może wzbogacić się nawet o 10 tys. dolarów.

Connor porozmawiał z kobietą, która zna sekret oszustwa na "czarną wdowę". Kobieta zdradziła, że narkotyk który podaje się mężczyźnie to Burundanga. Ma działanie natychmiastowe. Powoduje całkowity paraliż.

ycipk-4c8yv4

Działanie narkotyku słabnie po kilku godzinach, jednak wtedy jest już za późno. Jak uniknąć oszustki i nie dać się okraść? Przede wszystkim uważać, kogo wpuszcza się do pokoju. Oprócz tego należy pamiętać, żeby nigdy nie zostawiać przy kimś swojego drinka lub napoju. Jeśli nasz kieliszek znika z naszego pola widzenia choćby na chwilę, nie pijmy z niego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4c8yv4