Trwa ładowanie...
d163y7b

Oto, dlaczego nigdy nie powinno się zjeżdżać z małym dzieckiem na kolanach. To zdjęcie daje do myślenia

Pewna mama podzieliła się na Facebooku zdjęciem, w którym zjeżdża ze swoją małą córeczką na zjeżdżalni. Fotograf uchwycił moment, w którym dziewczynka doznaje poważnego urazu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie Heather Clare być może uchroni inne dzieci i ich rodziców od niebezpiecznej sytuacji
Zdjęcie Heather Clare być może uchroni inne dzieci i ich rodziców od niebezpiecznej sytuacji (123RF)
d163y7b

Heather Clare z Nowego Jorku udostępniła zdjęcie, na którym zjeżdża ze swoim rocznym dzieckiem na zjeżdżalni. Od razu rzuca się w oczy nienaturalnie wykręcona noga dziecka, która utknęła między ciałem matki a zjeżdżalnią. To właśnie w tym momencie noga małej Meadow została złamana.

Clare postanowiła podzielić się zdjęciem ku przestrodze. Napisała, że gdy udała się z dziewczynką na pogotowie, ten uświadomił ją, że urazy będące wynikiem wspólnego zjeżdżania z maluchem na kolanach, są bardzo powszechne.

d163y7b

''Myślałam, że każdy rodzic tak robi. Uważam, że na każdym placu zabaw powinien być znak ostrzegawczy, ale dotąd nie widziałam jeszcze żadnego (a chodzimy na wiele placów zabaw), więc dzielę się tym zdjęciem w nadziei, że to uchroni inne dzieci i ich rodziców od podobnej sytuacji. Nigdy nie zjeżdżaj ze swoim dzieckiem na kolanach. Nie ma na to bezpiecznego sposobu'' – napisała Heather.

Warto mieć tę przestrogę w pamięci przed kolejną wizytą z maluchem na placu zabaw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d163y7b

Podziel się opinią

Share

d163y7b

d163y7b