Trwa ładowanie...
Irina Shayk

Paparazzi wytropili Irinę Shayk. Modelka niosła ze sobą wymowną książkę

Odkąd kilka tygodni temu media obiegła wiadomość, że Irina Shayk i Bradley Cooper już nie są razem, paparazzi śledzą każdy krok pięknej Rosjanki. Ostatnio wytropili ją po powrocie z Islandii do Nowego Jorku.

Share
Paparazzi wytropili Irinę Shayk. Modelka niosła ze sobą wymowną książkę
Źródło: East News
d3jvk6n

Irina Shayk została sfotografowana podczas przechadzki po Manhattanie. Modelka, której związek z Bradley'em Cooperem jest już historią, znowu chętnie pokazuje się w publicznych miejscach.

Paparazzi sfotografowali ją w momencie, gdy niosła w ręce wielką, czerwoną książkę. Z daleka można było dopatrzyć się, kto jest jej autorem i jaki nosi tytuł - Fiodor Dostojewski "Idiota". W obecnej sytuacji, gdy z każdej strony mnożą się plotki jakoby Bradley zostawił Irinę dla Lady Gagi, ten tytuł staje się niezwykle wymowny.

d3jvk6n

Powieść jednego z najwybitniejszych rosyjskich pisarzy, jest analizą mrocznych stron duszy oraz wezwaniem do wytrwania w poszukiwaniu piękna jej wnętrza. Główny bohater - książę Myszkin - chce naśladować Chrystusa, chce być człowiekiem przepięknym, ale wikła się w sieci, które na niego nastawia złość i pożądliwość ludzka.

Irina i Bradley mają dwuletnią córkę East News
Irina i Bradley mają dwuletnią córkę Źródło: East News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jvk6n

Podziel się opinią

Share
d3jvk6n
d3jvk6n
Strona Główna WP