Trwa ładowanie...

Para zaręczyła się w kinie w Garwolinie. Po filmie zostanie im wyjątkowa pamiątka

Beata czekała na seans "Nowego oblicza Greya", kiedy do sali kinowej wmaszerował jej chłopak z bukietem kwiatów. Chwilę później całą salę wypełniły oklaski.
Share
Para zaręczyła się w kinie Wilga w Garwolinie.
Para zaręczyła się w kinie Wilga w Garwolinie.Źródło: Youtube.com
d47e38n

Dziewczyna sądziła, że będzie to całkiem zwyczajny seans filmowy. Jak informuje serwis eGarwolin.pl, tuż przed rozpoczęciem filmu, jej chłopak nagle wyszedł, tłumacząc, że musi odebrać telefon.

W tym czasie na ekranie zamiast reklam pojawił się filmik nagrany przez Piotra. Zaskoczona Beata patrzyła, jak jej ukochany rusza do kwiaciarni po bukiet czerwonych róż, a potem wsiada do auta i jedzie do kina. Gdy spot z przygotowań do oświadczyn się skończył, mężczyzna wszedł do sali kinowej, podszedł do Beaty i padł przed nią na kolana.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, jak Piotr zadaje jej to najważniejsze pytanie. Cała sala na moment wstrzymała oddech. Potem rozległy się oklaski, gdyż wzruszona i najwyraźniej nieco onieśmielona dziewczyna powiedziała "tak".

d47e38n

Para dostała od kina Wilga, w którym doszło do tego niecodziennego zdarzenia, drobny prezent. Portal podaje też, że to już drugi przypadek oświadczyn w tym kinie – poprzedni miał miejsce kilka lat temu.

Zobacz też: Czy kobiety w polskim kinie są dyskryminowane? Odpowiada montażystka Beata Walentowska

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d47e38n

Podziel się opinią

Share
d47e38n
d47e38n