Trwa ładowanie...

Paris Jackson trafiła do ośrodka. Rozpoczyna terapię

Córka Michaela Jacksona, jak donoszą media, ma szukać pomocy w zakładzie leczenia psychicznego. Anonimowi informatorzy twierdzą, że wyczerpana ostatnim rokiem zameldowała się w nieujawnionym ośrodku.
Share
Paris Jackson walczy o swoje zdrowie psychiczne
Paris Jackson walczy o swoje zdrowie psychiczneŹródło: ONS.pl
d3367mt

"Paris zdecydowała, że musi poświęcić trochę czasu na ponowne skupienie się i nadanie priorytetu swojemu zdrowiu fizycznemu i emocjonalnemu. Zameldowała się już na terapii, by specjaliści pomogli w jej odnowie" – podają amerykańskim mediom osoby z otoczenia 20-letniej Jackson.

Paris, córka zmarłego króla popu, w przeszłości podejmowała temat swojej walki z depresją. W 2013 r., gdy miała 15 lat, próbowała popełnić samobójstwo. Na szczęście lekarzom udało się ją wtedy uratować. W wywiadzie dla "Rolling Stone" z 2017 r. Jackson wróciła do tamtych chwil. Przyznała, że zanim zdecydowała się na ten desperacki krok, robiła już sobie krzywdę m.in. samookaleczeniami.

– Nienawidziłam się. Miałam niską samoocenę. Myślałam, że nie mogę zrobić nic dobrze. Nie sądziłam, że moje życie jest coś warte – wspominała Paris tamte chwile. – Byłam szalona. Naprawdę szalona. Przeżyłam wiele lęku. Miałam do czynienia z depresją – dodała w wywiadzie. Paris jest najstarszym dzieckiem Michaela Jacksona, który zmarł w 2009 roku. Ma dwóch braci, Prince'a Michaela i Blanketa.

d3367mt

Zobacz także: Słowa prezydenta Pawła Adamowicza, które zapamiętamy na zawsze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3367mt

Podziel się opinią

Share
d3367mt
d3367mt