GwiazdyPatricia Kazadi komentuje plotki na temat Barona. Julia Wieniawa też zabrała głos

Patricia Kazadi komentuje plotki na temat Barona. Julia Wieniawa też zabrała głos

Patricia Kazadi komentuje plotki na temat Barona. Julia Wieniawa też zabrała głos
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
10.05.2019 09:29, aktualizacja: 10.05.2019 09:48

Ostatnio w jednym z tabloidów, mogliśmy przeczytać, że Patricia Kazadi jest zazdrosna o związek Barona i Julii Wieniawy. Teraz wszystkie zainteresowane strony odniosły się do tych informacji.

W jednym z tabloidów mogliśmy przeczytać, że Patricia Kazadi wiązała z Baronem romantyczne nadzieje. Tak przynajmniej twierdzi jej koleżanka, z którą rozmawiał "Fakt".

"Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo się jej podoba. Ucieszyła się więc, gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem w studio ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną" - mówi informatorka tabloidu.

Piosenkarka była zaskoczona publikacją i postanowiła zdementować plotki na Instagramie. "To największy bełkot, jaki przeczytałam przez 15 lat swojej kariery. (…) Bardzo mnie interesuje skąd biorą się takie bzdury (…), z Baronem znamy się 15 lat i jesteśmy przyjaciółmi, nie pracujemy nad żadna płytą. Jestem jedną z osób, które wspierały nową relację Julki i Barona. To jest brak szacunku do mnie i do mojej poprzedniej relacji" - powiedziała Kazadi.

Obraz
© Instagram.com

"Są już pewne granice przyzwoitości. To jest absurd, nie zgadzam się, nie będę w ciszy siedzieć i promować swoim nazwiskiem innych ludzi" - skwitowała na Instastory.

Julia Wieniawa i Baron odnieśli się do artykułu na Instastory. "Chcielibyśmy się odnieść do artykułu na temat Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić. To się na pewno nie uda, ponieważ i prywatnie, i zawodowo bardzo się szanujemy. Jesteśmy zdumieni fantazją autora, który napisał ten artykuł i mam nadzieję, że inna prasa nie przedrukuje tego dalej. (…) Nie wierzcie w takie głupoty i farmazony, słuchajcie głosu serca i rozsądku, a wszystkim będzie milej i przyjemniej" - przyznali.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także