GwiazdyPaulina Koziejowska wróciła do dawnej miłości. Wymowny komentarz Jacka Borkowskiego

Paulina Koziejowska wróciła do dawnej miłości. Wymowny komentarz Jacka Borkowskiego

Paulina Koziejowska wróciła do dawnej miłości. Wymowny komentarz Jacka Borkowskiego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
11.01.2019 07:54, aktualizacja: 11.01.2019 11:48

W listopadzie Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska wili wspólne gniazdko, w grudniu pogodynka wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. Nie minęło kilka tygodni, a znalazła pocieszenie w ramionach byłego partnera. Co na to Borkowski?

– To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat – pisała Koziejowska na początku grudnia na Instagramie.

Zaledwie miesiąc później zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji z nowym ukochanym. Powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" jest wyjątkowo trafione – pogodynka wróciła do byłego partnera, z którym spotykała się, zanim weszła w związek z Borkowskim.

Redakcja "Faktu" skontaktowała się z aktorem, by zapytać, co sądzi o powrocie Koziejowskiej do byłego partnera. – Co mnie to obchodzi?! – rzucił. Taka reakcja daje duże pole do interpretacji – być może rozstanie z pogodynką nie było tak polubowne, jak mogło się wydawać?

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl