Blisko ludziPaulina Smaszcz o nowym związku. Ta wypowiedź zaskakuje

Paulina Smaszcz o nowym związku. Ta wypowiedź zaskakuje

Paulina Smaszcz odniosła się do pogłosek o nowym związku
Paulina Smaszcz odniosła się do pogłosek o nowym związku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
18.12.2021 15:58

Dziennikarka odniosła się do swoich wcześniejszych słów dotyczących nowej znajomości. Potwierdziła je, ale jednocześnie wyprowadziła z błędu wszystkich, którzy myśleli, że jest szaleńczo zakochana w mężczyźnie.

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki o tym, że Paulina Smaszcz ma nowego partnera. Dziennikarka postanowiła odnieść się do tych teorii. Okazja pojawiła się, kiedy ze Smaszcz skontaktowała się reporterka cozatydzien.tvn.pl, pod pretekstem rozmowy o najnowszej książce pani Pauliny.

Tak Paulina Smaszcz dementuje plotki o nowym związku?

Dziennikarka rozmyła wszelkie domysły - obecnie nie spotyka się z żadnym mężczyzną. Nie jest jednak samotna, co wyznała podczas wspomnianego wywiadu.

- Obecna moja szalona miłość to mopsik. Mam szczeniaczka trzymiesięcznego, cudownego mopsika, który nazywa się Bucky, czyli Zimowy Żołnierz z filmu Marvela, gdyż z moim 15-letnim synem jesteśmy fanami tych filmów, a dostałam go właśnie z okazji świąt Bożego Narodzenia od przyjaciół - wytłumaczyła Smaszcz dla portalu.

Czy tym samym wypowiedź pani Agnieszki przekreśliła jej wcześniejsze słowa?

- I oczywiście... ja się z kimś spotykam! To są absolutnie inne kręgi, on nawet nie posiada mediów społecznościowych. I cudownie, to jest wspaniałe. Nie chcę już nikogo z show-biznesu - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Wygląda więc na to, że możemy mówić o miłości do pieska i kiełkującym uczuciu do mężczyzny.

Paulina Smaszcz o relacji z byłym mężem

Smaszcz we wspomnianym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl postawiła grać w odkryte karty. Dlatego też szczerze wyznała, jaki ma stosunek do Macieja Kurzajewskiego, z którym ma dwóch synów.

- Mamy za sobą 23 lata związku i dwóch wspaniałych synów, do końca życia będziemy ich rodzicami. Dzieci niezależnie ile mają lat, kochają ojca i matkę. Na mojego męża i ojca moich dzieci wybrałam sobie kogoś, kogo kochałam i kogo pewnie będę kochać do końca życia, bo jest ojcem moich synów - tłumaczyła.

Dziennikarka tym samym tylko pokazała, że relacja z byłym mężem jest bardzo dojrzała. Dobre relacje po rozwodzie to nieczęsta sytuacja, zwłaszcza w show-biznesowym światku. A jednak - można to zrobić z klasą...

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta