GwiazdyPaulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Postawiła na loki

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Postawiła na loki

Sykut-Jeżyna lubi metamorfozy
Sykut-Jeżyna lubi metamorfozy
Źródło zdjęć: © ons
Klaudia Stabach
03.07.2020 10:41

Paulina Sykut-Jeżyna od lat decyduje się farbować włosy na różne odcienie brązu. Ostatnio postanowiła coś zmienić i pokazała się fanom w burzy loków.

Popularna pogodynka i prezenterka chętnie dzieli się z fanami relacjami ze swojego życia. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć zarówno rodzinne fotografie, jak i zdjęcia wykonane w trakcie pracy.

W najnowszym poście Pauliny Sykut-Jeżyny widzimy ją w garderobie, tuż przed rozpoczęciem nagrań telewizyjnych. Pogodynka pokazała się w nowej fryzurze, która przyciąga uwagę. Celebrytka zakręciła włosy szeroką lokówką i trzeba przyznać, że był to dobry pomysł. Loki dodają fryzurze objętości i sprawiają, że włosy wydają się bardziej gęste.

Internauci docenili nową fryzurę pogodynki i zasypali ją komplementami. "Myślałem, że to Jennifer Lopez", "Świetna fryzurka" - czytamy w komentarzach.

Loki w hollywoodzkim stylu to fryzura popularna od wielu lat. Jeśli chcesz je "wyczarować" na swojej głowie, to pamiętaj o kilku zasadach. Przed rozpoczęciem kręcenia spryskaj pasma termoochronnym preparatem. Później podziel włosy na dwie części - górną i dolną, a następnie zakręć je i delikatnie rozczesz całą fryzurę, aby uzyskać efekt naturalnie skręconych włosów.

Źródło artykułu:WP Kobieta