GwiazdyPaulo Sousa nie chciał uznać swojego syna. Plotkowano, że żona go zdradzała

Paulo Sousa nie chciał uznać swojego syna. Plotkowano, że żona go zdradzała

Paulo Sousa nie chciał uznać własnego dziecka
Paulo Sousa nie chciał uznać własnego dziecka
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto

09.09.2021 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulo Sousa z pewnością nie najlepiej wspomina swoje pierwsze małżeństwo. Według medialnych doniesień mężczyzna nie chciał uznać własnego dziecka przez zachowania byłej partnerki.

Paulo Sousa od niedawna jest trenerem polskiej reprezentacji piłki nożnej. Współpracę z drużyną rozpoczął na początku 2021 roku, zastępując Jerzego Brzęczka. Selekcjoner jest uznanym specjalistą w swojej dziedzinie i pracował z największymi, światowymi klubami.

Do tej pory niewiele się jednak mówiło o życiu prywatnym Sousy. Okazuje się, że było ono bardzo burzliwe.

Zatargi z byłą żoną

Przed laty Paulo Sousa związany był z Cristiną Neto de Almeidą. Ich burzliwy związek zakończył się w 2003 r. Media donosiły wówczas, że kobieta zadała ogromny cios mężowi, zdradzając go z innymi mężczyznami.

Sousa ma dwoje dzieci i choć dzisiaj spełnia się w roli ojca, to nie zawsze tak było.

- Podczas związku ze swoją pierwszą żoną, Cristiną Neto de Almeidą, Portugalczyk doczekał się dwójki dzieci. Marii, która dziś ma już 26 lat oraz Guilherme, który osiągnął pełnoletność. Portugalczyk przez pewien czas bił się jednak z myślami, gdy dowiedział się, że żona przyprawia mu rogi i zdaniem portugalskich mediów kwestionował nawet, że jest ojcem młodszego z dzieci - donosi "Super Express".

Ostatecznie trener reprezentacji Polski uznał ojcostwo.

Szczęśliwe małżeństwo

W ostatnich miesiącach polska reprezentacja nie osiąga wybitnych sukcesów, co frustruje nie tylko kibiców, ale również samych zawodników. Paulo Sousa może liczyć w trudnych chwilach na wsparcie kochanej żony Cristiny Mohler.

Para poznała się w 2006 r., a między nimi od razu wybuchło gorące uczucie. Początkowo zakochani zalegalizowali swój związek w urzędzie stanu cywilnego, a po czasie powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Cristina jest o 5 lat młodsza od trenera. Przed laty zajmowała się modelingiem, potem trafiła do telewizji. Teraz odsunęła się w cień, a jej mąż rozwija swoją karierę. Małżeństwo świetnie się dogaduje i tworzy zgrany duet.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także