Trwa ładowanie...

Paweł Deląg przystojny jak nigdy na premierze swojego filmu. Wygląda jak gentleman z innej epoki

Paweł Deląg to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Uroda amanta zapewniła mu rolę w epickich polskich produkcjach, jak między innymi "Quo Vadis". Ostatnio rzadko można go spotkać na ściankach. Dzisiaj zrobił wyjątek i pojawił się na premierze filmu, który wyreżyserował - "Pani Basia".

Paweł Deląg promuje swój film w eleganckiej stylizacjiPaweł Deląg promuje swój film w eleganckiej stylizacjiŹródło: AKPA, fot: AKPA
dg898hv
dg898hv

Paweł Deląg wyreżyserował film krótkometrażowy "Pani Basia", który porusza temat krakowskiego smogu i jego zgubnych skutków dla mieszkańców miasta. Aktor pojawił się dzisiaj na premierze filmu, który będzie można zobaczyć na antenie Canal +. Dawno niewidziany gwiazdor zachwyca stylizacją i świetną formą.

Jak aktualnie wygląda Paweł Deląg?

Paweł Deląg to artysta, który pracę przedkłada nad bywaniem na ściankach. Nie skusiły go uroki życia celebryty. Zamiast tego, wciąż rozwija się z branży filmowej. Dowodem na to jest film krótkometrażowy w jego reżyserii, który wkrótce trafi na platformę streamingową. "Pani Basia" porusza ważny temat ekologii, a podstawą scenariusza jest historia tytułowej pani Basi, która otrzymuje onkologiczna diagnozę i musi zmierzyć się z okrutną rzeczywistością.

Paweł Deląg zadał szyku na premierze "Pani Basi". Wybrał białą koszulę i kraciastą kamizelkę, do której znalazł kolorystycznie podobne spodnie. Stylizację dopełniał kaszkiet, który dodawał strojowy zawadiackiego sznytu.

- Pragnę pozostawić, po obejrzeniu filmu, widza z przekonaniem że każde życie jest cenne, los każdego człowieka jest ważny, a ofiary nie są tylko numerami w tabelach statystycznych. W chorobie, w ciężkiej chwili, chodzi o godność pacjenta, pamiętajmy, że każdy z nas wcześniej czy później może właśnie takiej pomocy potrzebować - powiedział na temat filmu w jednym z wywiadów.

Anna Jarosik i Paweł Deląg na premierze "Pani Basi" AKPA
Anna Jarosik i Paweł Deląg na premierze "Pani Basi"Źródło: AKPA, fot: AKPA

Paweł Deląg zrezygnował z propozycji grania w Rosji

Paweł Deląg równolegle robił karierę w Polsce i za wschodnią granicą. Ma jednak jednoznaczną opinię na temat rosyjskiej napaści na Ukrainę.

dg898hv

- Nie widzę możliwości w tej chwili, aby podjąć współpracę na rynku rosyjskim. (...) Mało tego, absurdalna rzecz się też wydarzyła, że w zasadzie w dniu wybuchu wojny dostałem kolejną propozycję, która miała być realizowana dla dużego kanału streamingowego. Nie sądzę, żeby ta sytuacja się w tej chwili zmieniła – powiedział Paweł Deląg w "Dzień Dobry TVN".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Deląg tłumaczy się z pracy w Rosji

dg898hv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dg898hv