Blisko ludziPaweł Królikowski nie żyje. Olga Frycz napisała wzruszający post

Paweł Królikowski nie żyje. Olga Frycz napisała wzruszający post

Paweł Królikowski nie żyje. Olga Frycz napisała wzruszający post
Źródło zdjęć: © ONS.pl
27.02.2020 15:25, aktualizacja: 27.02.2020 15:37

"Bardzo współczuję całej rodzinie, całej wspaniałej rodzinie Królikowskich tak ogromnej straty" – napisała na swoim profilu na Instagramie Olga Frycz. Aktorka jest jedną z pierwszych gwiazd, które opublikowały oficjalne pożegnanie.

W mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Królikowski był cenionym aktorem filmowym i teatralnym oraz prezenterem i realizatorem telewizyjnym. Zmarł nad ranem 27 lutego w wieku 58 lat. Od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła światem show-biznesu. Wielu aktorów łączy się w bólu z rodziną Królikowskiego. Olga Frycz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie aktora i napisała wzruszający post.

Olga Frycz pożegnała Królikowskiego

"Bardzo współczuję całej rodzinie, całej wspaniałej rodzinie Królikowskich tak ogromnej straty. To strasznie smutna wiadomość. Odszedł wspaniały aktor. Mąż. Tata. Dziadek" – napisała.

Paweł Królikowski od kilku lat miał problemy zdrowotne. W 2015 roku wycięto mu tętniaka mózgu, jednak nie udało się go całkowicie wyleczyć. Mimo to Królikowski nadal aktywnie działał w mediach. Zajął miejsce jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Później jednak musiał zrezygnować, gdy jego stan zdrowia się pogorszył.

20 grudnia 2019 r. trafił do szpitala. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta