Blisko ludziPaweł Małaszyński z synem na okładce. "Ale przystojniacy!"

Paweł Małaszyński z synem na okładce. "Ale przystojniacy!"

Paweł Małaszyński z synem na okładce. "Ale przystojniacy!"
Źródło zdjęć: © ONS
11.03.2020 08:56, aktualizacja: 11.03.2020 10:26

Paweł Małaszyński jest ojcem dwójki dzieci. Aktor bardzo chroni ich prywatność. Jakiś czas temu zdecydował się jednak zaprosić syna do współpracy, a teraz pojawił się z nim na wspólnej okładce.

Paweł Małaszyński udostępnił na Instagramie zdjęcie najnowszej okładki magazynu Elle Man, który ukaże się już w ten czwartek. Zapozował do niej z synem Jeremiaszem na tle Teatru Kwadrat, którego jest aktorem. Można więc przypuszczać, że to zapowiedź ich kolejnej współpracy.

Paweł Małaszyński z synem

Czarno-biała fotografia spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów, którzy nie szczędzili im komplementów. "Bosko przystojny, jak tata", "ale przystojniacy!"," jaki ojciec, taki syn", "wow", "wspaniale zobaczyć was razem" – pisali.

Małaszyński bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Dlatego wystąpienie Jeremiasza w teledysku jego zespołu w październiku minionego roku wzbudziło wielką sensację. Małaszyński, chociaż Polacy znają go przede wszystkim, jako aktora telewizyjnego i teatralnego, od lat poświęca się bowiem muzyce, która jest jego największą pasją. W 2004 roku założył rockowy zespół Cochise, w którym jest wokalistą i autorem tekstów. W październiku ukazał się 6 album zespołu, który promował teledysk właśnie z udziałem Jeremiasza. Był to aktorski debiut 15-latka, który mówił wtedy, że jeszcze nie wie, czy chce pójść w ślady ojca i zostać aktorem. Czyżby teraz zmienił zdanie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta