GwiazdyPenelope Cruz urodziła drugie dziecko

Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

Penelope Cruz urodziła drugie dziecko
Źródło zdjęć: © newspix.pl

23.07.2013 13:53, aktual.: 23.07.2013 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek 22 lipca - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

39-letnia aktorka ma już ze swoim mężem dwuletniego syna, Leonarda. Do ostatniego dnia przed porodem Cruz wiodła normalne, aktywne życie. Jeszcze w niedzielę para urządziła sobie wieczorny wypad na koncert, a potem zjadła kolację w towarzystwie rodziny oraz Seana Penna.

Nie są znane żadne szczegóły na temat dziecka, Penelope potwierdziła jedynie magazynowi "Hello", iż już jest po porodzie. Hiszpańska gwiazda bardzo ceni sobie prywatność i za wszelką cenę stara się zapewnić swojej rodzinie anonimowe życie z dala od fleszy aparatów fotograficznych. - Fakt, iż wybrałam z mężem taki, a nie inny zawód, nie znaczy, że ktokolwiek może się wtrącać w nasze sprawy - powiedziała w jednym z wywiadów.

Cruz i Bardem są małżeństwem od 2010 roku, pobrali się na Bahamach.

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także