Trwa ładowanie...

Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

Share
Penelope Cruz urodziła drugie dziecko
Źródło: newspix.pl
d10hc7r

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek 22 lipca - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

39-letnia aktorka ma już ze swoim mężem dwuletniego syna, Leonarda. Do ostatniego dnia przed porodem Cruz wiodła normalne, aktywne życie. Jeszcze w niedzielę para urządziła sobie wieczorny wypad na koncert, a potem zjadła kolację w towarzystwie rodziny oraz Seana Penna.

Nie są znane żadne szczegóły na temat dziecka, Penelope potwierdziła jedynie magazynowi "Hello", iż już jest po porodzie. Hiszpańska gwiazda bardzo ceni sobie prywatność i za wszelką cenę stara się zapewnić swojej rodzinie anonimowe życie z dala od fleszy aparatów fotograficznych. - Fakt, iż wybrałam z mężem taki, a nie inny zawód, nie znaczy, że ktokolwiek może się wtrącać w nasze sprawy - powiedziała w jednym z wywiadów.

Cruz i Bardem są małżeństwem od 2010 roku, pobrali się na Bahamach.

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

d10hc7r

Podziel się opinią

Share
d10hc7r
d10hc7r