ycipk-2kz94s

Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Penelope Cruz urodziła drugie dziecko
(newspix.pl)
ycipk-2kz94s

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek 22 lipca - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

39-letnia aktorka ma już ze swoim mężem dwuletniego syna, Leonarda. Do ostatniego dnia przed porodem Cruz wiodła normalne, aktywne życie. Jeszcze w niedzielę para urządziła sobie wieczorny wypad na koncert, a potem zjadła kolację w towarzystwie rodziny oraz Seana Penna.

Nie są znane żadne szczegóły na temat dziecka, Penelope potwierdziła jedynie magazynowi "Hello", iż już jest po porodzie. Hiszpańska gwiazda bardzo ceni sobie prywatność i za wszelką cenę stara się zapewnić swojej rodzinie anonimowe życie z dala od fleszy aparatów fotograficznych. - Fakt, iż wybrałam z mężem taki, a nie inny zawód, nie znaczy, że ktokolwiek może się wtrącać w nasze sprawy - powiedziała w jednym z wywiadów.

ycipk-2kz94s

Cruz i Bardem są małżeństwem od 2010 roku, pobrali się na Bahamach.

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Penelope Cruz- tak wyglądała tuż przed porodem*

ycipk-2kz94s

* Duma i radość z narodzin syna Williama i Kate*

* Kontrowersyjny wywiad ciotki księcia Williama*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s