Trwa ładowanie...

Piąty sezon "Żywych trupów" - możemy się bać

Danai Gurira, która zasłynęła dzięki roli Michonne w "Żywych trupach" ("The Walking Dead"), postanowiła podsycić ciekawość fanów czekających na piąty sezon cyklu. Nie czytajcie dalej, jeżeli obawiacie się spoilerów.
Share
Piąty sezon "Żywych trupów" - możemy się bać
Źródło: AFP
d2b63xm

Danai Gurira, która zasłynęła dzięki roli Michonne w "Żywych trupach" ("The Walking Dead"), postanowiła podsycić ciekawość fanów czekających na piąty sezon cyklu. Nie czytajcie dalej, jeżeli obawiacie się spoilerów. Przypomnijmy, że w finale czwartego sezonu rozbita w wyniku wcześniejszej potyczki pod więzieniem grupa Ricka (Andrew Lincoln) znowu się połączyła. Bohaterowie spotkali się jednak w miejscu, które jest co najmniej podejrzane.

Terminus, gdyż o nim mowa, miał być oazą dla ocalałych. Tymczasem grupa Ricka została pojmana i zamknięta w wagonie kolejowym.

W rozmowie z serwisem Access Hollywood aktorka stwierdziła, że widzowie powinni być zaniepokojeni tym, kim są ludzie rządzący Terminusem.
- Możecie się bać. To bardzo nieciekawa sytuacja, na pewno - powiedziała. - Ci ludzie nie są zbyt mili. Nie trafiliśmy do pięciogwiazdkowego hotelu. To dość przerażające okoliczności.

d2b63xm

Gurira dodała, że nowe odcinki będą bardzo "intensywne".
- Mogę wam powiedzieć, że będzie strasznie i intensywnie - podkreśliła. - Zobaczycie wszystko, na co czekacie w "Żywych trupach" i nie tylko to.

Piąty sezon serialu ma zadebiutować na antenie już w październiku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Daryl z "Żywych trupów" do "Kruka"*

* Frank Darabont nie ogląda "Żywych trupów"*

* Podwójny etat Davida Morrisseya*

d2b63xm

Podziel się opinią

Share
d2b63xm
d2b63xm