GwiazdyPiękna Lupita w "Gwiezdnych wojnach"?

Piękna Lupita w "Gwiezdnych wojnach"?

Piękna Lupita w "Gwiezdnych wojnach"?
Źródło zdjęć: © AFP
16.03.2014 18:34, aktualizacja: 16.03.2014 20:02

Nagrodzona w tym roku Oscarem za rolę w dramacie "Zniewolony" Lupita Nyong'o prowadzi rozmowy z J.J. Abramsem w sprawie udziału w filmie "Star Wars: Episode VII".

Nagrodzona w tym roku Oscarem za rolę w dramacie "Zniewolony" Lupita Nyong'o prowadzi rozmowy z J.J. Abramsem w sprawie udziału w filmie "Star Wars: Episode VII". Szczegóły dotyczące w jaką postać aktorka miałaby się wcielić, trzymane są w tajemnicy. Prawdopodobnie miałaby to być osoba z rodu Obi-Wana Kenobiego. Przypomnijmy, że ostatnio J.J. Abrams spotkał się z Edem Speleersem, który stara się o rolę rycerza Jedi.

Wcześniej reżyser w tej samej sprawie przesłuchiwał Johna Boyegę, Jesse Plemonsa, Matthew Jamesa Thomasa i Raya Fishera. Casting ciągle trwa. Zdjęcia mają ruszyć w ciągu kilku miesięcy. Ekipa będzie pracowała w Wielkiej Brytanii.

Dotychczas w obsadzie "Star Wars: Episode VII" znaleźli się już Ian McDiarmid (imperator Palpatine), Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Harrison Ford (Han Solo), Mark Hamill (Luke Skywalker) i Carrie Fisher (księżniczka Leia), a także Jack O'Connell. Adam Driver najprawdopodobniej zagra główny czarny charakter.

Na ekranie ponownie zobaczymy również R2-D2. Zaproszenie do rozmów na temat ról filmie otrzymali ponadto Gary Oldman, Zac Efron, Jack Reynor, Jesse Plemons, Michael Fassbender, Michael B. Jordan, Saoirse Ronan i Hugo Weaving.

Obraz zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Lupitę Nyong'o w polskich kinach można obecnie zobaczyć w thrillerze "Non-Stop".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl