Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
kwas hialuronowy

Piękna szybko… letnie porządki!

Każdy chce wyglądać młodziej, zatrzymać czas, a nawet go cofnąć. Nie zawsze trzeba sięgać po zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, gdzie potrzebujemy więcej czasu na rekonwalescencje, aby ukryć ślady ingerencji lekarza. W naszej klinice możemy zaproponować szeroką gamę zabiegów tzw. ”bez śladu”, po których każdy może wrócić do pracy, domu i swoich codziennych obowiązków.

Share
Piękna szybko… letnie porządki!Źródło: Shutterstock.com
dsj8bv6

Najpopularniejszym, bardzo chętnie wykonywanym zabiegiem jest wstrzyknięcia toksyny botulinowej. Lekarz po uprzednim znieczuleniu, ewentualnie schłodzeniu miejsca poddawanego terapii, wykonuje drobne nakłucia. Po zabiegu widoczne możne być jedynie zaczerwienienie, które ustępuje po około godzinie. Bardzo rzadko możne zdarzyć się siniak, ale zawsze można go zamaskować korektorem. Zbliża się lato, w związku z tym nie wolno zapomnieć o zabiegu leczenia nadpotliwości, także przy użyciu toksyny botulinowej. W tym wypadku nie musimy się niczego obawiać - zabieg jest szybki, a po paru dniach można się cieszyć komfortem niepocenia, posiadaniem suchych pach, dłoni i stóp.
Innym, popularnym zabiegiem jest *podawanie kwasu hialuronowego. Można go stosować np. w * nawilżeniu skóry twarzy i ciała. Dzięki pojawieniu się kaniul (tępo zakończona igła o rożnych rozmiarach i długości) możemy wykonywać zabiegi nawilżenia, wypełniania zmarszczek lub przywracania objętości bez pozostawienia śladu. Lekarz wykonuje jedno nakłucie i w to miejsce wprowadza kaniulę, po czym podaje kwas hialuronowy. Szybko uzyskujemy pożądany efekt napięcia, zliftingowania i poprawienia nawilżenia miejsca poddanego terapii. Wymienione zabiegi są najpopularniejsze i zarazem bezpieczne oczywiście gdy są wykonywane przez lekarza.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeżeli pacjentom zależy na profilaktyce starzenia, a także gdy trzeba uzyskać efekt uniesienia (lifting podbródka, policzków, napięcie skóry powiek ), zaczynamy stosować najnowocześniejsze technologię – ultradźwięki w technologii HIFU (zabiegi Ultraformer i Ulthera). Urządzenia zapewniają nam długotrwały efekt liftingu twarzy i ciała dzięki unikalnej technologii z wykorzystaniem zogniskowanych ultradźwięków. Dochodzi do podgrzania tkanek takich jak skóra, tłuszcz, mięśnie. Na skutek czego tkanki się obkurczają, a dodatkowo dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie kolagenu. Najczęściej po zabiegu nie widać śladu, ewentualnie zaczerwienienie i mały obrzęk, który ustępuje po około 30 minutach.

dsj8bv6

U bardziej wrażliwych pacjentów przez parę godzin może utrzymywać się uczucie dyskomfortu w okolicy poddanej leczeniu. Zabieg wykonujemy co 12-24 miesiące, jednorazowo na daną okolice ciała lub twarzy. Na pełny efekt musimy poczekać około 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu .

Jedną z najnowocześniejszych niechirurgicznych technik służących do utrzymania młodego wyglądu jest Pelleve. Wykorzystuje fale radiowe, pod wpływem których dochodzi do kurczenia i napinania włókien kolagenowych. Wyniki są widoczne już po jednym zabiegu. Stosujemy tę technikę w leczeniu obwisłego podbródka, fałdów nosowo-wargowych, kurzych łapek, nadmiaru skóry na powiekach oraz „ciężkiego” czoła. Nie przewidujemy żadnego okresu rekonwalescencji, miejscowe zaczerwienienie widoczne jest przez godzinę, ale nigdy nie dłużej niż 24 godziny; za to efekty nawet od roku do 2 lat. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

Nawet lasery frakcyjnemają od niedawna swoją wersję bezobjawową. Dzięki technologii laserów pikosekundowych można uzyskać ten sam efekt i pójść następnego dnia do pracy! Laser Discovery Pico jest obecnie najsilniejszym na rynku laserem pikosekundowym stosowanym między innymi do odmładzania skóry w sposób niepozostawiający śladów pozabiegowych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dsj8bv6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsj8bv6
dsj8bv6