Trwa ładowanie...
dpiks2h

Pielęgniarka dostała list od sąsiadów. Artur Barciś: "Bez komentarza"

Artur Barciś udostępnił na swoim profilu na Facebooku list, który otrzymała jedna z płockich pielęgniarek. Aktor nie znalazł słów, które mogłyby skomentować to, co było tam napisane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąsiedzi grozili pielęgniarce z Płocka
Sąsiedzi grozili pielęgniarce z Płocka (Getty Images)
dpiks2h

Już wielokrotnie w mediach pojawiały się doniesienia o listach, jakie znajdowały u swoich drzwi pielęgniarki. Tym razem jeden z takich "prezentów" od sąsiadów udostępnił na swoim profilu Artur Barciś. "Droga pani, w związku z wykonywaną przez panią pracą pielęgniarki, prosimy o niezamieszkiwanie mieszkania przy ul. ...... w Płocku" – zaczęli sąsiedzi.

Następnie w liście poinformowali pielęgniarkę, że kiedy ustanie zagrożenie, pozwolą jej wrócić do domu i wieść "normalne, sąsiedzkie życie". "Koronawirus to nie żarty. Ksiądz Marek z naszej parafii również nas popiera" – powoływali się na autorytet i zagrozili, że jeśli nie dostosuje się do ich próśb, to nie wpuszczą jej do klatki.

Na pielęgniarki spłynęła fala hejtu

Niektórzy Polacy zapomnieli o tym, że to służba medyczna ratuje zakażonych koronawirusem każdego dnia, narażając przy tym własne życie. W komentarzu pod postem Barcisia jedna z internautek zauważyła, że prawdopodobnie, gdyby ci sami sąsiedzi trafili do szpitala, wtedy powoływaliby się na relacje sąsiedzkie. Szczególnie zaskakująca w tej sytuacji jest postawa księdza, który poparł sąsiadów. Artur Barciś skomentował całą sytuację zaledwie kilkoma słowami. "Suplement do wiersza 'Dwa bloki'..... bez komentarza" – napisał.

Zobacz także: Pielęgniarka dostała list. Karolina Korwin Piotrowska nie przebierała w słowach

dpiks2h

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dpiks2h

Podziel się opinią

Share

dpiks2h

dpiks2h