WP

Pieniądze z urodzin wydała na suknie z lumpeksu. Chce pomóc biedniejszym dziewczynom

24-letnia Ally od 3 lat ma jedną misję. Wszystkie oszczędności przeznacza na szukanie sukni balowych w lumpeksach. Nie chodzi jednak o zasilenie jej garderoby. Ally chce w ten sposób pomóc dziewczynom, których nie stać na studniówkowe kreacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ally pomaga koleżankom znaleźć idealną suknię.
Ally pomaga koleżankom znaleźć idealną suknię. (Facebook.com)
WP

Wszystko zaczęło się po 21. urodzinach Ally. Zamiast wydać pieniądze, które dostała w prezencie, dziewczyna postanowiła ruszyć na łowy do second handów. Wyszukiwała najpiękniejsze suknie balowe. Miała jeden cel – pomoc biedniejszym koleżankom.

Ally przerabia kupione suknie, dodaje im stylu i wypożycza dziewczynom, których nie stać na markowe suknie z salonu.
W północnej Walii, skąd pochodzi Ally, bal studniówkowy to wielkie wydarzenie. Każda z uczennic marzy o bajkowej kreacji rodem z "Kopciuszka". Taka suknia to jednak spory wydatek i nie każda z nich może sobie na to pozwolić. Właśnie tutaj do akcji wkracza nasza bohaterka.

WP

24-latka prowadzi na Facebooku stronę "Prom Ally", na której każda dziewczyna, która potrzebuje idealnej sukni, może znaleźć coś dla siebie i skontaktować się z Ally. Po uzgodnieniu szczegółów dziewczyna wysyła kreację na podany adres lub doręcza ją osobiście. Jedynym kosztem jest koszt przesyłki pocztowej.

Facebook.com
Podziel się

Sarah, która jest jedną z dziewczyn korzystających z pomocy Ally przyznaje na Facebooku: - Gdyby nie ona nigdy nie założyłabym swojej wymarzonej sukni. Ally pomogła mi spełnić swoje najskrytsze życzenie i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Czułam się jak księżniczka – dodaje.

Facebook.com
Podziel się

W posiadaniu 24-latki znajduje się ponad 1 tys. sukni w różnorodnych rozmiarach, krojach i kolorach. Dzięki niej każda dziewczyna marząca o wyjątkowym wieczorze, może sobie pozwolić na prawdziwy happy end.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz też: *Studniówki na wysokim poziomie

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP