Blisko ludziPiotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko świętują rocznicę ślubu. Jego żona pomyliła daty

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko świętują rocznicę ślubu. Jego żona pomyliła daty

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko  świętowali 12. rocznicę ślubu
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko świętowali 12. rocznicę ślubu
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska

14.09.2020 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko uchodzą za szczęśliwe małżeństwo. W weekend świętowali kolejną rocznicę ślubu. Tylko każde z nich inną datę.

Piotr Kraśko jest dwukrotnie żonaty. Przez cztery lata był mężem Dominiki Czwartosz, którą poznał po bolesnym rozstaniu z Edytą Górniak. W 2008 roku jego żoną została Karolina Ferenstein, z którą ma dwóch synów, Konstantego i Aleksandra oraz córkę Laurę.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko obchodzą rocznicę ślubu

Od tego czasu uchodzą za szczęśliwe małżeństwo. W weekend świętowali kolejną rocznicę związku, o czym w mediach społecznościowych poinformował Piotr Kraśko. Udostępnił ich wspólne zdjęcie oraz opis, w którym podsumował lata u boku partnerki.

"Piękna rocznica - 12 lat temu wzięliśmy ślub. Dziękuje ci kochanie za wszystkie wspaniałe lata i wszystkie nasze wspaniałe dzieci. Wciąż nie rozumiem jak to możliwe, że dzień później upadł bank Lehman Brothers i zaczął się globalny kryzys? Aż tak huczne wesele nie było" - napisał.

Po tym poście pojawiło się małe nieporozumienie. Według Karoliny Ferenstein-Kraśko świętują 13 lat pożycia małżeńskiego. "A ja myślałam, że to 13 lat i 13 września" - sprostowała w komentarzu.

Okazuje się jednak, że to dziennikarz ma rację, ponieważ para na ślubnym kobiercu stanęła 13 września 2008 roku. Karolina Ferenstein-Kraśko na swoim profilu na Instagramie przyznała, że faktycznie to za rok będą świętowali 13. rocznicę ślubu.

"Taka rocznica 13 września 12 lat razem ... pamiętam, jak mnie mój kochany paradoks wiózł do ślubu. Prawie spadłam przed wszystkimi gośćmi! Nie chciał mnie oddać. Po chwili emocji, w końcu dał się przekonać. I tak już zostało w naszym związku, to była wróżba. Zawsze się dużo dzieje. To było niesamowite 12 lat ... kocham i czekam na następne!" - oznajmiła.

I tak doszli do porozumienia, że to 12. rocznica ślubu i wciąż się kochają. Ich ceremonia odbyła się w rodzinnej posiadłości w Gałkowie. Przybyli tam konno.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także