Blisko ludziPiotr Stramowski skończył 33 lata. Dostał nietypowy prezent od żony

Piotr Stramowski skończył 33 lata. Dostał nietypowy prezent od żony

Piotr Stramowski dostał prezent od żony
Piotr Stramowski dostał prezent od żony
Źródło zdjęć: © ONS
18.09.2020 13:02

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są małżeństwem od 4 lat. Choć wiele osób wątpiło w ich związek, z biegiem czasu okazało się, że uczucie ich łączące jest coraz silniejsze. Stramowski skończył 17 września 33 lata. Prezent, który dostał od żony, mówi wiele o ich relacji.

Piotr Stramowski skończył 33 lata. To wyjątkowa liczba. Jej symbolikę wyjaśnił w najnowszym poście na swoim profilu na Instagramie i przy okazji podziękował wszystkim, którzy złożyli mu życzenia urodzinowe.

"Mówią, że liczba 33, to liczba mistrzowska, zwana jest też wibracją Chrystusową (wiek Chrystusowy), Świetlistą Siłą Miłości, Uniwersalną Służbą Dobru, która poprzez kontrolowanie emocji, dochodzi do postawy Przewodnika Duchowego, czyli Nauczyciela. Wibracja służby dla krzewienia wyższych wartości duchowych, inicjowania i kreowania Nadziei, Wiary i Miłości. Narzędziem jej jest Słowo i to ono inicjuje przemianę ludzkich serc, poprzez uszy i rozum. Wibracja ta wyraża najczystszego ducha Miłości Uniwersalnej. Na zdjęciu powyżej XIXw. ikona, przedstawiająca chrzest Chrystusa – prezent urodzinowy od mojej wspaniałej Kasi" – napisał i załączył zdjęcie prezentu od żony. Trzeba przyznać, że Warnke miała oryginalny pomysł.

Piotr Stramowski związek z Katarzyną Warnkę

Piotr Stramowski jest młodszy od Katarzyny Warnke o 10 lat. Małżonkowie sprzeciwiali się ocenianiu ich związku przez pryzmat różnicy wieku. Aktorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gdyby to partnerka Stramowskiego była o 10 lat młodsza, nikt nie zwróciłby na to uwagi. Podkreślali to wielokrotnie przy okazji rozmów z mediami.

Para w 2019 roku powitała na świecie swoją córkę. Od tamtej pory ich związek zdaje się być jeszcze silniejszy. Oboje chronią swojego życia prywatnego i rzadko zdobywają się na szczere wyznania. Jednak powszechnie wiadomo, że w roli rodziców sprawdzają się świetnie. A raz na jakiś czas Stramowski na swoim profilu na Instagramie publikuje romantyczne wpisy dotyczące żony i wywołuje nimi zachwyt fanów.

Tym razem post skomentował nawet Janusz Palikot. "Jasność wielka bije od ciebie" – napisał w komentarzu. Stramowski żartobliwie mu odpowiedział: "Janusz, bo mnie na tych planach zdjęciowych ciągle tymi lampami naświetlają".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także