GwiazdyPiotr Woźniak-Starak nie żyje. Natalia Klimas może liczyć na wsparcie

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Natalia Klimas może liczyć na wsparcie

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Natalia Klimas może liczyć na wsparcie
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

22.08.2019 17:03, aktual.: 22.08.2019 17:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony po kilku dniach poszukiwań na jeziorze Kisajno. Dzień wcześniej jego była partnerka, Natalia Klimas, opublikowała wymowny wpis na Instagramie. Teraz milczy. Fani składają jej wyrazy współczucia.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

#

Spełnił się najczarniejszy scenariusz – odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Znajomi i przyjaciele producenta są wstrząśnięci tą tragiczną informacją. Część z nich zdecydowała się opublikować pożegnalne wpisy w mediach społecznościowych, w tym m.in. Borys Szyc, Paulina Krupińska, Małgorzata Domagalik i Ewa Minge.

Natalia Klimas, która kilka lat temu była związana z Woźniakiem-Starakiem, dzień wcześniej pisała: "Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury". Internauci domyślili się, co miała na myśli aktorka. Wielu pogratulowało jej klasy w tak trudnym momencie. Dziś Klimas nie zabiera głosu. Za to w komentarzach można przeczytać: "Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Proszę się trzymać", Wyrazy współczucia także dla pani jak i wszystkich bliskich pana Piotra". Klimas i Woźniak-Starak tworzyli parę przez 2,5 roku. Po rozstaniu aktorka bardzo ciepło wypowiadała się na temat producenta.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także