Trwa ładowanie...
d4n6t58

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Robert Biedroń wspomina producenta

Przez ostatnie kilka dni trwała akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka nad jeziorem Kisajno. Dzisiaj poinformowano o znalezieniu ciała producenta. Robert Biedroń opublikował wpis na swoim profilu, w którym zaznaczył by pamiętać, co jest dla nas ważne.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu nagród filmowych
Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu nagród filmowych (East News)
d4n6t58

Robert Biedroń o Piotrze Woźniaku-Staraku

Robert Biedroń opublikował na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka. Zamieścił post, w którym napisał: "W tym biegu otaczającego nas świata nie zauważamy istotnych dla nas kwestii. Zatrzymajmy się i choć chwilę pomyślmy o tym, co dla nas ważne. Wszyscy będziemy tęsknić, Piotrze".

d4n6t58

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Około godz. 4 nad ranem policja dostała zgłoszenie dotyczące motorówki, która miała zakłócać ciszę nocną nad jeziorem Kisajno. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli pustą łódź i 27-latkę, która płynęła nią z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Przyznała, że oboje mieli wpaść do wody podczas manewru skrętu, ale tylko jej udało się dopłynąć do brzegu. Od tamtej pory policja, z pomocą innych służb, szukała Piotra Woźniaka-Staraka.

Pierwsze informacje opublikował na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

Piotr Woźniak-Starak był pasierbem Jerzego Staraka - miliardera i jednego z najbogatszych Polaków. Pracował jako producent filmowy. Ożenił się z dziennikarką Agnieszką Szulim.

d4n6t58

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n6t58

Podziel się opinią

Share

d4n6t58

d4n6t58