ModaPodstawa nienagannego wizerunku. Luksusowe sukienki Simple w przecenie

Podstawa nienagannego wizerunku. Luksusowe sukienki Simple w przecenie

Podstawa nienagannego wizerunku. Luksusowe sukienki Simple w przecenie
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
23.11.2018 10:34, aktualizacja: 04.12.2018 14:29

Potrzebujesz sukienki na wyjątkową okazję, oficjalne spotkanie, do biura i na co dzień? Wybierz jeden z modeli Simple, bo teraz ich sukienki kupisz nawet 400 zł taniej.

Luksusowy minimalizm - teraz w przystępnej cenie

Jeśli kochasz zakupy, na pewno cieszy cię myśl o przecenach z okazji Black Friday. Wsród atrakcyjnych ofert najczęściej szukamy tych najlepszych, czyli luksusowej mody w przystępnej cenie. Niektóre projekty Simple leżą poza zasięgiem budżetu wielu kobiet, dlatego wybraliśmy kilka ciekawych modeli w atrakcyjnej cenie.

Projekty Simple są tworzone z myślą o zapełnieniu szafy ambitnej, współczesnej, pewnej siebie kobiety, która starannie dba o swój wizerunek, zna trendy, ale nie podąża za nimi bezmyślnie. Minimalistyczny styl Simple, choć uniwersalny i pasujący kobietom różnych zawodów, zawsze ma swój akcent. Prostota niektórych projektów pozwala nosić je przez cały dzień — w pracy, na spotkaniu i na wieczornym przyjęciu. Jedną sukienkę możemy dobrać do kilku stylizacji.

Mniej znaczy więcej — sukienki Simple

Spójny i klarowny styl marki oraz przemyślany motyw przewodni każdej kolekcji pasują do ubrań, w których czujemy się dobrze i które często wybieramy. Aby nosić sukienki Simple, nie musisz kompletować całej szafy w jednym miejscu. Jest to cecha, którą doceniają współczesne kobiety.

Klasyka, ale zawsze z akcentem

Klasyczne sukienki wykonane z doskonałej jakości materiałów pasują na różne okazje i pory roku. Nawet najprostszy model Simple ma coś, co go wyróżnia. Jednym z naszych hitów są dzianinowe sukienki Wygodne, skromne i uniwersalne, ale zgrabny krój i mięsisty materiał nadają im sporo elegancji.

Przeszłość i przyszłość w jednym ubraniu

Nowoczesne retro to jedno z określeń na styl marki Simple. Sukienki idealnie oddają znaczenie tego słowa – w wielu projektach widać fascynacje stylem lat 50. czy 60., ale w odświeżonej, unowocześnionej wersji. Prosta, trapezowa sukienka lub mała czarna tej marki nigdy nie są nudne czy wtórne.

Poza klasycznymi fasonami i kolorami w ofercie znajdziemy też piękne, kolorowe sukienki koktajlowe.