Trwa ładowanie...

Pokaz najnowszej kolekcji Agnieszki Macieja

Donna Karan wylansowała legginsy, ale w Polsce niekwestionowaną królową rewelacyjnie skrojonych i modelujących damską sylwetkę spodni jest
Agnieszka Maciejak. Gwiazdy kochają jej kreacje, ona sama stroni od blasku fleszy. W czwartek 28-go listopada projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Pokaz zorganizowano w nowoczesnym wnętrzu, a za choreografię odpowiedzialna była Kasia Sokołowska.

Share
Pokaz najnowszej kolekcji Agnieszki Macieja
Źródło: AKPA
d2qayfd

Donna Karan wylansowała legginsy, ale w Polsce niekwestionowaną królową rewelacyjnie skrojonych i modelujących damską sylwetkę spodni jest Agnieszka Maciejak. Gwiazdy kochają jej kreacje, ona sama stroni od blasku fleszy. W czwartek 28-go listopada projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Pokaz zorganizowano w nowoczesnym wnętrzu, a za choreografię odpowiedzialna była Kasia Sokołowska.

Przed wyjściem modelek na wybieg zobaczyliśmy imponującą grę świateł. Początek był klasyczny, zgodny ze stylem projektantki. Królowała czerń i czerwień, skóry i przezroczystości. Potem zobaczyliśmy więcej kolorów. Największe wrażenie zrobiły na nas kobiece stylizacje: ołówkowe spódnice i zwiewne koszule. Na koniec zaprezentowano kilka typowo wieczorowych sukien, które z pewnością będą rządziły na czerwonym dywanie.

Pierwszy rząd zapełniony był celebrytami. Największą popularnością wśród fotografów cieszyli się: Małgosia Socha oraz Aleksandra i Michał Żebrowscy.

d2qayfd

Podsumowując, to był bardzo udany pokaz. Naszym zdaniem, jeden z najlepszych w tym sezonie. Pamiętajmy, że przed nami jeszcze m. in. Robert Kupisz i Łukasz Jemioł.

Karolina Redutko

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2qayfd

Podziel się opinią

Share
d2qayfd
d2qayfd
Strona Główna WP