GwiazdyPokaż nam swój manicure i weź udział w konkursie!

Pokaż nam swój manicure i weź udział w konkursie!

Pokaż nam swój manicure i weź udział w konkursie!
Źródło zdjęć: © Fotolia
12.06.2017 10:12, aktualizacja: 12.06.2017 11:25

12 czerwca to Święto Biura Ochrony Rządu, rocznica założenia miasta Helsinki czy rocznica premiery horroru „Dziecko Rosemary”. To także Dzień Stylisty Paznokci i właśnie z tej okazji mamy dla Ciebie wspaniałą zabawę!

LUBISZ MALOWAĆ PAZNOKCIE? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!
Wyślij do nas zdjęcie swojego manicure’u, a będziesz mogła wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest wyjątkowa książka „Stylizacja Paznokci” ufundowana przez Wydawnictwo RM. Im bardziej artystyczny i intrygujący będzie Twój manicure, tym lepiej! Tu liczy się pomysłowość, kreatywność i wyobraźnia!

Obraz
© Materiały prasowe

CO NALEŻY ZROBIĆ?
By wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zdjęcie zrobionego przez siebie manicure’u (może być na Twoich dłoniach lub dłoniach kogoś innego) na adres mailowy dziejesie@wp.pl. W mailu - oprócz zdjęcia - powinien znaleźć się także adres, na który wyróżnionym autorom wyślemy nagrodę.
Pośpiesz się, bo *zabawa trwa tylko do 14 czerwca 2017 do godziny 23.59! *

NAGRODY CZEKAJĄ!
Nagrodą w konkursie jest książka „Stylizacja paznokci” autorstwa Joanny Damsz i Aleksandry Sójki-Hejduk Wydawnictwa RM, która będzie dla Ciebie wspaniałą inspiracją do tworzenia coraz ciekawszych dzieł.

Obraz
© Materiały prasowe

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ