Blisko ludziPokazała chłopakowi strój na Halloween. Ten postanowił z nią zerwać

Pokazała chłopakowi strój na Halloween. Ten postanowił z nią zerwać

Chłopak z nią zerwał, kiedy zobaczył jej strój na halloweenową imprezę
Chłopak z nią zerwał, kiedy zobaczył jej strój na halloweenową imprezę
Źródło zdjęć: © Instagram | Pia Blossom
28.10.2022 19:39, aktualizacja: 29.10.2022 10:49

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób jest już w trakcie przygotowywania swojego stroju na coroczną imprezę. Pewna tiktokerka postanowiła podzielić się z tej okazji historią ze swojego życia. Wysłanie fotografii z przyjęcia skończyło się dla niej kłótnią i rozstaniem.

Pia Blossom ma dość potężne grono tiktokowych odbiorców. Niedawno podzieliła się z fanami szokującą i smutną informacją. Młoda kobieta rozstała się ze swoim partnerem w zadziwiających okolicznościach. Mężczyzna postanowił odejść od Blossom po tym, jak zobaczył ją w przebraniu na Halloween. Jak tłumaczył swoją decyzję?

W takim stroju wychodziła na imprezę. Jej partner nie był zachwycony

Pia wyszła na jedną z halloweenowych zabaw wyłącznie w gronie swoich najbliższych przyjaciółek. Jej ówczesny partner nie widział w tym żadnego problemu. W pewnym momencie poprosił jednak, by dziewczyna wysłała mu zdjęcie. Chciał zobaczyć, jak wygląda w upiornym przebraniu.

Pia tego dnia zdecydowała się na kostium króliczka Playboya. Aby przebranie było bardziej w mrocznym klimacie, wykonała makijaż, który miał udawać krew. Kiedy wysłała chłopakowi fotografię, ten przyznał, że jest zniesmaczony i Blossom ma założyć legginsy. Młoda kobieta, zaskoczona sytuacją, nie miała w planach zmiany stroju. Pozostała w swoim przebraniu i wyszła do klubu razem z koleżankami. To właśnie w tym miejscu poznała mężczyznę, który przebrał się za jajko.

Chłopak Blossom zobaczył to zdjęcie i zerwał z Pią
Chłopak Blossom zobaczył to zdjęcie i zerwał z Pią© TikTok | Pia Blossom

TikTokerce tak spodobał się kostium, że ubłagała nieznajomego, aby go jej udostępnił. Później zrobiła sobie zdjęcie, które pojawiło się następnie na jej Instagramie. Nie sądziła, że wywoła tym taką awanturę.

Tak przebrała się na Halloween. Partner zobaczył zdjęcia i stwierdził, że go zdradza

Po tym jak chłopak tiktokerki zauważył zdjęcie na Instagramie, zarzucił dziewczynie, że go zdradziła z właścicielem kostiumu. Ani myślał posłuchać wyjaśnienia całej sytuacji. W halloweenową noc odbyli ze sobą ostatnią rozmowę - mężczyzna więcej się nie odezwał. Później wśród znajomych rozpowiadał, że Pia dopuściła się zdrady.

"Ten facet to porażka. Przesadził" - przeczytamy w komentarzach pod tiktokiem młodej kobiety.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta