ycipk-33xksp

Polak wśród 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Oto Patryk Tomaszewski z Lublina

O Miss Universe czy Miss World słyszeli niemal wszyscy. Niewiele osób jednak wie, że mężczyźni również mają swój konkurs piękności. W tym roku jednym z finalistów Manhunt International został Polak – Patryk Tomaszewski z Lublina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Tomaszewski z Lublina w TOP15 najprzystojniejszych mężczyzn świata
Patryk Tomaszewski z Lublina w TOP15 najprzystojniejszych mężczyzn świata (Facebook.com)
ycipk-33xksp

Patryk Tomaszewski znalazł się w finałowej piętnastce najprzystojniejszych mężczyzn świata w najstarszym męskim konkursie urody Manhunt International. Gala finałowa konkursu odbyła się w Gold Coast w Australii. Podobnie jak w przypadku kobiecych konkursów piękności, poprzedzało ją 3-tygodniowe zgrupowanie, podczas którego delegaci udzielali wywiadów lokalnym mediom i zwiedzali australijskie wybrzeże.

W rozmowie z WP Kobieta Patryk przyznał, że zupełnie nie spodziewał się takiego wyróżnienia.

– Niesamowita przygoda i też zarazem odwaga, aby wyjść przed szereg. Wiele osób dużo mówi, ile by zrobiło i nic z tym nie robi, choć ma w sobie wiele potencjału. Ja może nie mam go za wiele, ale postanowiłem to sprawdzić – przyznaje Patryk. – To była wielka przygoda, a zarazem przyjemność uczestniczyć w Manhunt International – dodaje.

ycipk-33xksp

Podczas gali finałowej Patryk zaprezentował się w lubelskim stroju ludowym, wypożyczonym od Zespołu Pieśni i Tańca im. Wandy Kaniorowej w Lublinie.

26-letni Patryk Tomaszewski urodził się w Kraśniku w województwie lubelskim. Ukończył prawo kanoniczne, a obecnie jest studentem V roku prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zawodowo zajmuje się marketingiem, jest również twarzą polskiej marki garniturów Club Conesera. Jego największą pasją jest motoryzacja.

ycipk-33xksp

Konkursy piękności dla kobiet wzbudzają wiele kontrowersji, często są bojkotowane i nazywane "seksisotwskimi". O tych dla mężczyzn nie mówi się właściwie nic. Choć tytuł królowej czy króla piękności może wzbudzać kontrowersje – w końcu patrzenie na człowieka niemal wyłącznie przez pryzmat jego ciała jest niezwykle krzywdzące i powierzchowne – udział Polaków i Polek w tego typu konkursach powinien cieszyć. Gdyby nie udział Tomaszewskiego w Manhunt International, niewiele osób miałoby okazję zobaczyć, jak wygląda lubelski strój ludowy.

Zamiast krytykować Patryka, lepiej pogratulować. Reprezentowanie kraju w międzynarodowym konkursie to wyzwanie, a on podołał w stu procentach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-33xksp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33xksp

ycipk-33xksp
ycipk-33xksp