ModaPomysły na paznokcie na lato

Pomysły na paznokcie na lato

Pomysły na paznokcie na lato
Źródło zdjęć: © Instagram.com | cndworld,Unistella,Tamara di Lullo

22.03.2018 13:16, aktual.: 25.04.2018 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukasz ciekawego pomysłu na paznokcie na lato? W tym sezonie możesz dać ponieść się wyobraźni - modne stylizacje paznokci wykonasz nie tylko kolorowymi lakierami, ale i dodatkami takimi jak biżuteria czy kawałki metalu. Zobacz najlepsze pomysły na paznokcie na lato 2018.

Paznokcie na lato zdobione pisakiem

Obraz
© Instagram.com | Unistella,CND,Heather Vette

Wiele pomysłów na paznokcie na lato możemy stworzyć przy wykorzystaniu pisaka. Takie narzędzie daje różne możliwości. Pozwala na wyrysowanie precyzyjnych linii, które będą kontrastować z plamami. Linie mogą mieć także nieokiełznany spontaniczny kształt, wychodzący nawet poza paznokieć. Pisaki do paznokci mają różne kolory, dzięki czemu jesteśmy w stanie zamienić płytki na małe płótna i dać ponieść się fantazji. Nie trzeba się bać, że coś nie wyjdzie, bo w letniej stylizacji paznokci stawiamy na radosną nonszalancję.

Lakiery do paznokci do każdej letniej stylizacji znajdziesz na WP radarOkazji!

Paznokcie na lato z doklejonymi dodatkami

Obraz
© Instagram.com | CND

Projektanci wytaczają nowe ścieżki i poszerzają nasze modowe horyzonty, a lato jest idealnym okresem do przetestowania i poeksperymentowania z różnymi propozycjami z wybiegów. Wśród pomysłów na stylizacje paznokci znalazły się kompozycje, w których wykracza się poza samą płytkę. Można to zrobić dzięki doklejanym dodatkom, takim jak biżuteria lub niewielkie metalowe przedmioty codziennego użytku. Wymaga to nieco więcej odwagi i sprawności manualnej. Trzeba się też liczyć z tym, że tego typu stylizacje paznokci na lato mogą utrudniać wykonywanie codziennych czynności, a nawet korzystanie ze smartfona. Trójwymiarowy efekt robi jednak duże wrażenie i dobrze sprawdzi się jako stylizacja paznokci na imprezę.

Paznokcie na lato w różnych kolorach

Obraz
© Instagram.com | cnworld,Unistella

Następnym pomysłem na paznokcie na lato jest pomalowanie każdej płytki na inny kolor. Jest to prosty sposób na urozmaicenie stylizacji. Latem najlepiej wybrać ciepłe odcienie żółtego, błękitu, zieleni, czerwieni czy różu - to najmodniejsze kolory lakierów do paznokci. Jeśli chcemy wejść na poziom wyżej, możemy stworzyć geometryczne kompozycje z danym kolorem i bielą. Spokojniejszą propozycją będzie natomiast zrobienie french manicure, gdzie jedynie paski będą różniły się barwą na każdym paznokciu - to jeden z największych trendów w stylizacji paznokci na lato 2018.

Paznokcie na lato w etniczne wzory

Obraz
© Instagram.com

Szukając pomysłów na paznokcie na lato, możemy rozejrzeć się wśród etnicznych wzorów pochodzenia afrykańskiego czy południowoamerykańskiego. Są to barwne dynamiczne kompozycje, które szczególnie dobrze sprawdzą się latem. Dobrym źródłem wzorów na paznokcie są różnego rodzaju tkaniny, ubrania i gobeliny.

Minimalistyczne paznokcie na lato

Obraz
© Instagram.com | Deborah Lippmann,Unistella,cnd_italia,cndworld

Minimalizm jest zawsze w modzie. Proste wzory na paznokcie na lato potrafią być eleganckie i uniwersalne. Można je nosić do szkoły, na uczelnię i do pracy. Jednym ze sposobów jest użycie bezbarwnego lakieru i dorysowanie pojedynczych czarnych pasków lub namalowanie drobnego kolorowego znaczka np. zielonego listka. Paznokcie na lato można też pokryć pastelowym lub cielistym różem, a następnie dodać niewielkie akcenty w postaci kolorowego obłączka, kratki, kropek czy konturu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także