Trwa ładowanie...
d4jy5ou

Powstał wibrator, który zamawia pizzę po orgazmie

Fani jedzenia pizzy w łóżku na pewno się ucieszą. Amerykański producent stworzył wibrator, który zamawia pizzę do domu po orgazmie. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a dostawca przyniesie pizzę pod drzwi. Zainteresowani?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżet na rynek ma zostać wprowadzony wiosną
Gadżet na rynek ma zostać wprowadzony wiosną (CamSoda.com)
d4jy5ou

Nie wszyscy po seksie lubią od razu iść spać. Jedni rozmawiają, inni palą papierosa, a jeszcze inni wybierają się w poszukiwaniu smakołyków prosto do kuchni. W lodówce często jednak nie znajdujemy jedzenia, na które mamy ochotę. A resztki z obiadu. Amerykańscy producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób lubiących jedzenie po seksie.

Serowa pizza

Amerykańska witryna CamSoda, która znana jest z tworzenia różnych gadżetów erotycznych, tym razem zapowiedziała stworzenie oryginalnego wibratora. Zabawka po orgazmie ma zamówić nam pizzę pod same drzwi. Wystarczy wcześniej połączyć ją z Bluetoothem i ustawić adres odbioru. Po orgazmie należy wcisnąć guzik, który znajduje się na gadżecie i zamówienie zaczyna być realizowane. Jedzenie jest przywożone z sieci Domino's. Niestety nie ma możliwości wybrania pizzy - jest tylko serowa.

d4jy5ou

Zob. też: Ćwiczenia, które zwiększą twoją wytrzymałość seksualną

Wibrator, który zamawia za nas pizzę można kupić za 119,95 dolarów. Jeśli ktoś posiada już gadżet tej firmy może złożyć zamówienie wyłącznie na nakładkę za 19,95 dolarów. Nakładka również składa się z przycisku, który po orgazmie należy wcisnąć, aby zrealizować zamówienie.

Producent zapowiedział, że zabawkę będzie można kupić już wiosną. Jeżeli gadżet się przyjmie, to firma będzie myśleć o wprowadzeniu opcji np. zamawiania chińskiego jedzenia.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4jy5ou

Podziel się opinią

Share

d4jy5ou

d4jy5ou