Trwa ładowanie...

Powstał wibrator, który zamawia pizzę po orgazmie

Fani jedzenia pizzy w łóżku na pewno się ucieszą. Amerykański producent stworzył wibrator, który zamawia pizzę do domu po orgazmie. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a dostawca przyniesie pizzę pod drzwi. Zainteresowani?
Share
Gadżet na rynek ma zostać wprowadzony wiosną
Gadżet na rynek ma zostać wprowadzony wiosną Źródło: CamSoda.com
d3o8qsw

Nie wszyscy po seksie lubią od razu iść spać. Jedni rozmawiają, inni palą papierosa, a jeszcze inni wybierają się w poszukiwaniu smakołyków prosto do kuchni. W lodówce często jednak nie znajdujemy jedzenia, na które mamy ochotę. A resztki z obiadu. Amerykańscy producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób lubiących jedzenie po seksie.

Serowa pizza

Amerykańska witryna CamSoda, która znana jest z tworzenia różnych gadżetów erotycznych, tym razem zapowiedziała stworzenie oryginalnego wibratora. Zabawka po orgazmie ma zamówić nam pizzę pod same drzwi. Wystarczy wcześniej połączyć ją z Bluetoothem i ustawić adres odbioru. Po orgazmie należy wcisnąć guzik, który znajduje się na gadżecie i zamówienie zaczyna być realizowane. Jedzenie jest przywożone z sieci Domino's. Niestety nie ma możliwości wybrania pizzy - jest tylko serowa.

d3o8qsw

Zob. też: Ćwiczenia, które zwiększą twoją wytrzymałość seksualną

Wibrator, który zamawia za nas pizzę można kupić za 119,95 dolarów. Jeśli ktoś posiada już gadżet tej firmy może złożyć zamówienie wyłącznie na nakładkę za 19,95 dolarów. Nakładka również składa się z przycisku, który po orgazmie należy wcisnąć, aby zrealizować zamówienie.

Producent zapowiedział, że zabawkę będzie można kupić już wiosną. Jeżeli gadżet się przyjmie, to firma będzie myśleć o wprowadzeniu opcji np. zamawiania chińskiego jedzenia.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3o8qsw

Podziel się opinią

Share
d3o8qsw
d3o8qsw