Trwa ładowanie...
d4g7al3

Powstanie polski "Vogue"? Szefem miałby być młody Kulczyk, a naczelną Bela

Jak informuje "FLESZ", wkrótce doczekamy się polskiej edycji "Vogue'a. Zgodnie z informacjami magazynu licencję do jej wydawania miał wykupić miliarder Sebastian Kulczyk. Pracą redakcji miałaby kierować modelka i aktorka Małgorzata Bela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstanie polski "Vogue"? Szefem miałby być młody Kulczyk, a naczelną Bela
(Materiały prasowe)
d4g7al3

Polska dołączyłaby do 21 krajów, które mają swojego "Vogue'a" - kultową gazetę kupują fashionistki z USA, Francji, Hiszpanii, Włoch czy Ukrainy. "Vogue'a" na rodzimy rynek wydawniczy według informacji "FLESZ" sprowadza Sebastian Kulczyk. W rozmowie z WP Kobieta rzecznik biznesmena, Jarosław Sroka, nie chciał potwierdzić tej informacji.

Jak donosi "FLESZ", obowiązki naczelnej miliarder miał powierzyć Małgorzacie Beli, dotąd spełniającej się w modelingu i aktorstwie. 40-latka wystąpiła m.in. w filmie "Karol - człowiek, który został papieżem" i serialu "Bez tajemnic". Kontakty w modowej branży - liczne znajomości i przyjaźnie na pewno w nowej dla niej roli nie pozostaną bez znaczenia. Sama wielokrotnie trafiałą na okładki "Biblii Mody", znana jest też z dużej odwagi. Przez jakiś czas była żoną Yeana-Yvesa Le Fure'a, wydawcy pisma "Numero". Obecnie Bela jest partnerką Pawła Pawlikowskiego, laureata Oscara za "Idę".

d4g7al3

Podziel się opinią

Share
d4g7al3
d4g7al3