GwiazdyPrawniczka Amber Heard oskarżyła Deppa o gwałt. "Rzucał w nią butelkami, wyzywał, w którymś momencie rzucił się na nią"

Prawniczka Amber Heard oskarżyła Deppa o gwałt. "Rzucał w nią butelkami, wyzywał, w którymś momencie rzucił się na nią"

Ruszył głośny proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard
Ruszył głośny proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jason Merritt
oprac. KPL
13.04.2022 14:32

Medialny konflikt między Amber Heard i Johnnym Deppem trwa już od 2016 roku. Teraz ruszył natomiast proces, w którym aktorka oskarża byłego męża o przemoc fizyczną i znęcanie się. Prawniczka gwiazdy przytoczyła w nim szokującą sytuację.

Małżeństwo Deppa i Heard trwało zaledwie 15 miesięcy. Po tym czasie aktorka złożyła pozew o rozwód i oskarżyła gwiazdora o fizyczne i psychiczne znęcanie się. W ramach rekompensaty zażądała m.in. połowy majątku byłego męża (o wartości 400 mln dolarów) oraz luksusowego apartamentu w Los Angeles.

Oskarżenia pod adresem Deppa

Chociaż Heard pokazała zdjęcia siniaków oraz zdemolowanego apartamentu, Deep konsekwentnie zaprzeczał swojej winie. W jego obronie stanęły wówczas byłe partnerki: matka dwójki jego dzieci – Vanessa Paradise oraz Winona Ryder. Zapewniły, że aktor nigdy nie stosował wobec nich przemocy.

Ostatecznie doszło do ugody, w ramach której aktor zapłacił byłej żonie 7 mln dolarów. Warunkiem było, że część z nich przeznaczy na cele charytatywne, z czego podobno się nie wywiązała.

Johnny Depp domaga się odszkodowania

Teraz to Depp domaga się od byłej żony 50 mln dolarów. Jak argumentuje, zależy mu na odzyskaniu dobrego imienia. - Będę konsekwentnie dążył, by dowieść, że nie jestem sprawcą, a zarzuty o znęcanie się fizyczne i psychiczne są niczym innym, tylko zaplanowanym oszustwem – mówił w jednym z wywiadów.

Głośny proces ma potrwać sześć tygodni i jest transmitowany w jednym z kanałów telewizyjnych. Już pierwszego dnia prawniczka Heard zapewniła, że jej klientka nie kłamała i wytoczyła naprawdę ciężkie działa.

- Wziął 8-10 tabletek ekstazy. Następne trzy dni były pełne przemocy. Rzucał w nią butelkami, wyzywał, w którymś momencie rzucił się na nią, przeciągnął po rozbitych butelkach, uderzył, a potem penetrował przy pomocy butelki – powiedziała na sali rozpraw.

Z kolei prawnicy Deppa zarzucają Heard kłamstwo i manipulacje, nazywając ją m.in. "kłamczuchą".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta