Trwa ładowanie...
lalka

Przedszkolaki dostały wychudzoną lalkę. "Ciężko to nawet skomentować"

Jedna z oburzonych matek małego dziecka opublikowała zdjęcie zabawki, które maluch dostał w przedszkolu. Nie był jedyny – podobne lalki otrzymała cała grupa. Jej wygląd wywołał falę komentarzy.

Share
Przedszkolaki dostały wychudzoną lalkę. "Ciężko to nawet skomentować"
Źródło: 123RF
d2rud1x

"Ciężko to nawet skomentować" ,"Co to ma być" czy "Współczuję" to pierwsze komentarze, które rzucają się w oczy. Większość rodziców, którzy zobaczyli to, co dostały dzieci podczas pasowania na przedszkolaka, była bardzo zniesmaczona prezentem. Jak twierdzi jedna z kobiet, pomysłodawczynią upominku była matka dziecka, uczęszczającego do tego przedszkola.

"Podobno pomysł jednej z mam, no ale jakoś musiało przejść przez dyrekcję” – pisze internautka. I dodaje: "Na szczęście córka wie, że ta lala jest zabiedzona i bardziej by się cieszyła, jakby dostała samochodzik”.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Lalka, która została zaprezentowana przedszkolakom, faktycznie wygląda nienaturalnie chudo. Niemniej jest to standard w świecie plastikowych figurek, które wyglądają tak od wielu lat. Wiele osób apeluje do koncernów odpowiedzialnych za produkcję tego typu zabawek, aby zaczęły wytwarzać bardziej realistyczne wersje lalek.

*Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2rud1x

Podziel się opinią

Share
d2rud1x
d2rud1x