ModaPrzegląd portfeli ze skóry. Trwałe, ładne i w atrakcyjnych cenach

Przegląd portfeli ze skóry. Trwałe, ładne i w atrakcyjnych cenach

Przegląd portfeli ze skóry. Trwałe, ładne i w atrakcyjnych cenach
Źródło zdjęć: © 123RF

15.07.2018 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klasyczny portfel to jeden z najważniejszych dla nas przedmiotów — najczęściej nie wychodzimy bez niego z domu. Choć część osób zredukowała jego zawartość do elektronicznej karty płatniczej i dowodu osobistego, elegancki klasyczny portfel ze skóry nadal jest cenionym dodatkiem i upominkiem.

Elegancki portfel – zawsze na topie

Skórzany portfel to stylowy dodatek i częsty prezent. Wykonany z pachnącej skóry i z licznymi przegródkami często służy nam długi czas. Trzymamy w nim pieniądze, dokumenty, zdjęcia najbliższych. Warto wybrać solidny i elegancki portfel ze skóry w klasycznym kolorze, aby zyskać uniwersalny dodatek.

Nie tylko czerń – intensywnie czerwone portfele dla kobiet z temperamentem

Kolorowy portfel moze być prawdziwym bohaterem damskiej torebki. Dobrze, jeśli możemy go szybko zlokalizować i łatwo nie tracimy go z oczu. Często wybieramy najprostszy portfel, ale warto wykorzystać go po to, aby dopełnić cały strój i np. skomponować zestaw z ulubionym kolorem i fasonem torebki.

Kolorowy portfel to zabawa modą i szykowny gadżet. Może dopasować portfel pod kolor modnych, czerwonych paznokci?

Skórzany portfel – najlepsze materiały

Najlepszym i najbardziej klasycznym materiałem, z jakiego są wykonywane eleganckie portfele, jest skóra naturalna, licowa i o niewielkim połysku. Taka skóra najczęściej jest barwiona na odcienie brązu i czerni.

Skórzany portfel może być też barwiony na dowolny kolor. Dużą popularnością cieszą się też portfele zamszowe i ze skóry lakierowanej. Jeśli jednak wolisz tańszą i łatwiejszą w utrzymaniu czystości skórę ekologiczną, również masz do wyboru duży asortyment.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także