Trwa ładowanie...

Przez lata wyrwała sobie włosy. Zobacz, jak oswaja trichotillomanię

Rebecca Brown (21 l.) z Wielkiej Brytanii cierpi na trichotillomanię – schorzenie to polega na niemożliwości powstrzymania się od wyrywania sobie włosów. Dziewczyna od wielu lat ma depresjęi. Znalazła jednak sposób na to, jak radzić sobie z cierpieniem.

Przez lata wyrwała sobie włosy. Zobacz, jak oswaja trichotillomanięŹródło: Wrzuta.pl
d3rvy0y
d3rvy0y

Rebecca Brown z Wielkiej Brytanii cierpi na trichotillomanię – schorzenie to polega na niemożliwości powstrzymania się od wyrywania sobie włosów. 21-latka ma depresję. Znalazła jednak sposób na to, jak radzić sobie z cierpieniem.

Na trichotillomanię Rebecca cierpi od 14. roku życia. Nie może się powstrzymać od wyrywania sobie włosów, a także rzęs. W wieku 16 lat była już niemal łysa. Włosy wyrywała garściami, często razem z cebulkami. Jej głowa pokryta była pustymi plamami, które nie chciały ponownie zarosnąć. Co szczególnie szokujące, już w pierwszym roku choroby zgłosiła się do lekarza. Na profesjonalną diagnozę czekała 6 kolejnych lat! Dopiero w wieku 19 lat stwierdzono z całą pewnością, że cierpi na trichotillomanię, czyli niemożliwość powstrzymania się od wyrywania włosów. Żaden lekarz nie jest w stanie jej pomóc.

Znalazła jednak sposób na oswojenie swojej choroby. Nagrywa krótkie filmiki, na których opowiada o sobie, często z uśmiechem na twarzy, a także w pięknym makijażu i ładnej stylizacji włosów. Na pierwszy rzut oka ciężko uwierzyć, że ma takie problemy.

Aktualnie, Rebecca studiuje w szkole filmowej w Londynie. Jej ostatni projekt stał się hitem internetu. Rebecca przez ponad 6 lat robiła sobie zdjęcia, zmontowała je i dodała muzykę. Efekt jest zaskakujący – film obejrzało ponad milion ludzi. Dzięki filmom, które Rebecca przygotowuje, pokochało ją wielu ludzi na całym świecie. Nie tylko tych, którzy jak ona, zmagają się z trichotillomanią.

d3rvy0y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rvy0y