Blisko ludziPrzyjaciółka cofnęła jej zaproszenie na ślub. Powód? Wygląda za dobrze

Przyjaciółka cofnęła jej zaproszenie na ślub. Powód? Wygląda za dobrze

Przyjaciółka cofnęła jej zaproszenie na ślub
Przyjaciółka cofnęła jej zaproszenie na ślub
Źródło zdjęć: © Instagram | alenayildiz
18.12.2021 14:10

Niemiecka modelka wylała w sieci swoje żale. Niedawno jej bliska przyjaciółka brała ślub. Kobieta twierdzi, że jej zaproszenie zostało cofnięte, ponieważ zbyt dobrze prezentowała się w sukience, którą wybrała na tę okazję.

Alena pochodzi z niemieckiego Heidelbergu. Wiadomość o ślubie bliskiej przyjaciółki była dla niej niezwykle ważna. Na wielki dzień zaplanowała odpowiednią kreację. I to właśnie z jej powodu, oczywiście według Aleny, para młoda cofnęła jej zaproszenie!

Przyjaciółka nie chciała jej na ślubie, bo wygląda zbyt dobrze?

Niemiecka modelka postanowiła przedstawić swoją historię na TikToku. Na nagraniu dokładnie wytłumaczyła, w jakiej sytuacji się znalazła - bardzo przeżyła odmowę pojawienia się na ślubie bliskiej koleżanki.

Na uroczystości miała wystąpić w sukni do ziemi wysadzanej srebrnymi i niebieskimi świecidełkami. Co ważne, właśnie taką kreację wybrała jej sama panna młoda.

"Cofnęła dla mnie zaproszenie przez to, że wyglądałam w sukience zbyt dobrze. Sukience, którą sama mi wybrała!" - tłumaczyła zaskoczona i zasmucona Alena.

Modelce udało się zrobić wcześniej kilka zdjęć, którymi podzieliła się w sieci, opisując przykre przeżycie. Zarówno fotografie, jak i wideo z historią, szybko rozniosły się po sieci. Internauci nie kryją zdziwienia zachowaniem jej "bliskiej" przyjaciółki.

Internauci nie pozostawili na pannie młodej suchej nitki

"Jako twoja przyjaciółka powinna chcieć, żebyś wyglądała pięknie. Gdyby była pewna siebie, nie czułaby się zagrożona na własnym ślubie. To takie smutne";

"Kobiety powinny się wspierać. Wszyscy jesteśmy na swój sposób piękni";

"Nie powinnaś utrzymywać z panną młodą kontaktu. Nie jest twoją prawdziwą przyjaciółką. To zazdrośnica" - czytamy w komentarzach na TikToku.

Trudno nie przyznać internautom racji - powód cofnięcia zaproszenia na ślub budzi wątpliwości.

Może sukienka była jedynie pretekstem, a sprawa ma drugie dno?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (97)
Zobacz także