Trwa ładowanie...
d1q4ylr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Ludzie

Randki zgodne z grupą krwi

Umawiając się na randkę, Japończycy zwracają uwagę na grupę krwi osoby, którą chcą poznać bliżej - informuje serwis BBC News.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Randki zgodne z grupą krwi
(Jupiterimages)
d1q4ylr

Umawiając się na randkę, Japończycy zwracają uwagę na grupę krwi osoby, którą chcą poznać bliżej - informuje serwis BBC News. Mimo braku naukowych podstaw, w Japonii szeroko rozpowszechniony jest pogląd, że grupa krwi wpływała na osobowość, co rzutuje na życie, pracę i miłość. Podczas urządzanych - jak w wielu innych krajach świata - sesji szybkich randek, kobiety starają się znaleźć partnera z grupą krwi A lub AB.

Według powszechnego przekonania, na osobach z grupą A można polegać, są też skłonne do poświęceń, choć zarazem są powściągliwe i łatwo je zmartwić.

Osobom z grupą krwi O przypisywana jest stanowczość i pewność siebie. Grupa AB zachowuje równowagę i jest logiczna, ale traktuje innych z rezerwą. Grupa B to "czarne owce" - ekscentryczni, egoistyczni wolnomyśliciele.

d1q4ylr

Temat grup krwi często gości na łamach japońskich pism kobiecych, również pracodawcy pytają ubiegających się o zatrudnienie o ich grupę krwi. Pojawił się nawet termin na określenie molestowanie związanego z grupą krwi -"burahara". Poprzedni premier Japonii, Taro Aso, ujawnił swoją grupę krwi (oczywiście A) w internecie - licząc, że poprawi to jego szanse w wyborach.

* CO GRUPA KRWI MÓWI O TWOIM ZDROWIU?*

d1q4ylr

Podziel się opinią

Share

d1q4ylr

d1q4ylr