ModaRelacja z finału The Look of the Year 2013

Relacja z finału The Look of the Year 2013

Relacja z finału The Look of the Year 2013
Źródło zdjęć: © MATEUSZ TRZUSKOWSKI/CYFRASPORT/ Newspix.pl

26.08.2013 14:11, aktual.: 26.08.2013 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

24 sierpnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się gala finałowa The Look of the Year. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla młodych i początkujących modelek. Wygrana daje szansę zaistnienia na światowych wybiegach oraz udział w międzynarodowym finale, który odbędzie się na słonecznej Sycylii

24 sierpnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się gala finałowa The Look of the Year. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla młodych i początkujących modelek. Wygrana daje szansę zaistnienia na światowych wybiegach oraz udział w międzynarodowym finale, który odbędzie się na słonecznej Sycylii.

Laureatka otrzyma kontrakt w profesjonalną agencją. Z konkursem związane są takie modelki jak Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Kto będzie nas reprezentował w tym roku? Na profesjonalnie przygotowanym wybiegu zobaczyliśmy piętnaście pięknych i utalentowanych dziewczyn z całej Polski. Modelki zaprezentowały sześć kolekcji, wśród nich: Bohoboco, Paprocki i Brzozowski, Maciej Zień, Arkadiusz Taraska, Liu Jo i Meva Fashion. Imprezę prowadził Tomasz Kamel. Całemu wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje, na widowni debiutujące dziewczyny wspierały rodziny i przyjaciele.

Wybór najlepszych należał do jury w składzie: duet Bohoboco, Paprocki i Brzozowski, Maciej Zień oraz redaktor naczelna magazynu Viva Moda. Oczekiwania były ogromne. - Modelka powinna być szczupła i wysoka. Jednak szukamy dziewczyn, które prócz urody przyniosą nam coś więcej – powiedział Maciej Zień.

- Uwielbiamy konkursy. Uważamy, że rozwijają i pozwalają dobrze się bawić. Przede wszystkim dają szansę młodym i zdolnym osobom – dodał Marcin Paprocki. Wszyscy jurorzy podkreślali, że liczy się dla nich osobowość i charyzma. Agnieszka Ścibor zaznaczyła, że „modelka powinna być jak gwiazda niemego kina”, która potrafi przekazywać innym emocje.

The Look Of The Year 2013 została 21-letnia Maria Stępień z miejscowości Niemce. Prócz wyjazdu do Włoch otrzymała kreacje od Bohoboco, Paprockiego i Brzozowskiego, Arkadiusza Taraski, zaproszenie do występu w pokazie Macieja Zienia, udział w profesjonalnej sesji oraz bon na biżuterię Pandora o wartości 5000 zł.

Kolejne miejsca na podium należą do Nikoli Celeban ze Szczecina i Kariny Nowak z Żor. Osobowością The Look of the Year została Estera Kos z Buska-Zdroju, tytuł foto trafił do Aleksandry Jareckiej z Lublina.

Nagrodę specjalną WP.PL, którą wręczyła Estera Gabczenko – Kierownik Działu Styl Życia, otrzymała Urszula Szczepańska z Włocławka.

Zapraszamy do oglądania finału The Look Of The Year w TVP2 w czwartek 29 sierpnia o godz. 21.10.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także