Trwa ładowanie...

Relację Jennifer Lopez i Bena Afflecka śledzimy od 20 lat. Historia ich miłości jest burzliwa

Historia "Bennifer", bo tak pieszczotliwie nazywają parę fani, sięga 2001 roku. Po dwudziestu latach zakończyła się happy endem – 16 lipca aktor i piosenkarka powiedzieli sobie "tak" w Las Vegas. Jak przebiegała relacja najgorętszej pary Hollywood?

Share
Ben Affleck i Jennifer Lopez wreszcie powiedzieli sobie "tak"Ben Affleck i Jennifer Lopez wreszcie powiedzieli sobie "tak"Źródło: Getty Images, fot: Rich Fury
d2ic2r7

Wszystko zaczęło się w grudniu 2001 roku za sprawą pewnej decyzji reżyserskiej. Ben Affleck i Jennifer Lopez zostali odtwórcami głównych ról w komedii kryminalnej "Gigli". Poznali się na planie filmowym. I choć oboje za swe role zostali uhonorowani Złotymi Malinami i tytułami najgorszego aktora i aktorki, rok później znów stanęli razem przed kamerą - tym razem na planie filmu "Dziewczyna z Jersey". Od tego czasu nikt już nie miał wątpliwości, że są dla siebie kimś więcej niż znajomymi z pracy.

Filmowy romans

Atmosferę wokół ich romansu podgrzała w lipcu 2002 roku informacja o rozwodzie Jennifer z jej ówczesnym mężem - tancerzem Crisem Juddem. Związek "Bennifer" stał się wówczas jedną z najbardziej upublicznionych relacji w historii Hollywood.

Zaręczyny z pompą

W listopadzie świat zelektryzowała informacja o ich zaręczynach. Wszystko odbyło się podczas odwiedzin u jego rodziny w Bostonie. Ben postarał się, by ta chwila była niezapomniana - cały dom wyłożony był płatkami róż i rozświetlony blaskiem świec, co rozrzewniona Jennifer wspomniała później w wywiadzie dla ABC. A o pierścionku z ogromnym różowym (najrzadszym) brylantem, który pojawił się na palcu piosenkarki, prasa długo nie mogła zapomnieć.

d2ic2r7

Do wyczekiwanego ślubu finalnie nie doszło. Początkowo data ceremonii zaślubin została jedynie przesunięta. Jednak już wkrótce okazało się, że również w drugim terminie para nie stawi się na ślubnym kobiercu. Oficjalnym powodem miało być zbyt duże zainteresowanie mediów. Niedługo potem stało się jasne, że związek Bena Afflecka i Jennifer Lopez się rozpadł. W styczniu 2004 pojawiła się oficjalna informacja o zakończeniu ich relacji.

Szukali szczęścia gdzie indziej

Kilka miesięcy po rozstaniu z Affleckiem Jennifer wyszła za swojego wieloletniego przyjaciela Marca Anthony’ego. Wydawało się, że to właśnie jest mężczyzna, którego szukała. W 2008 roku para doczekała się dzieci - bliźniąt. Małżeństwem byli aż do roku 2011.

Zdawało się, że Ben również się ustatkował - w 2005 roku poślubił aktorkę Jennifer Garner, z którą miał trójkę dzieci. Również ten związek wydawał się obiecujący. W 2015 roku ogłosili jednak separację, a w 2018 - decyzję o rozwodzie. Podobno główną przyczyną rozpadu tego małżeństwa były nałogi Afflecka - skłonności do hazardu i nadużywania alkoholu.

Znowu razem

Pomimo zawirowań w życiu prywatnym – kolejnych związków i rozstań Jennifer i Ben utrzymywali dobre, choć niezbyt bliskie relacje. W pozytywny, choć zachowawczy sposób, od czasu do czasu wypowiadali się o sobie w mediach.

Na początku 2021 r. sugestie, że mogli zacząć znów się spotykać, przybrały na sile. W lipcu 2021 informacje się potwierdziły. W kwietniu 2022 roku natomiast media obiegła informacja o kolejnym imponującym pierścionku od Afflecka na palcu J.Lo - tym razem brylant był zielony. Kilka dni temu para powiedziała sobie tak. "Miłość jest cierpliwa" - napisała na swojej stronie internetowej piosenkarka.

d2ic2r7

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Jennifer Lopez wraz z ukochanym opowiada o związku

d2ic2r7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ic2r7
d2ic2r7