GwiazdyRobert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek. Sportowiec miał wcześniej żonę

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek. Sportowiec miał wcześniej żonę

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek
Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek
Źródło zdjęć: © Instagram
17.08.2022 09:30, aktualizacja: 17.08.2022 10:12

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk są parą od ponad dwóch lat. To właśnie u swojego boku odnaleźli prawdziwe szczęście, a owocem ich miłości jest syn, który otrzymał imię Milan. Mało kto jednak wie, że przed związkiem z aktorką Karaś miał żonę. Kim jest Natalia Ćwik-Karaś, z którą zdecydował się na ślub?

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek. Ona pokazywała, jak obcinać samodzielnie włosy w czasie pandemii w mediach społecznościowych, a on napisał do niej wtedy prywatną wiadomość. Nie sądzili, że tak odnajdą miłość.

- To był zupełny przypadek. Aga pokazywała na InstaStory, jak sobie obcina włosy. Zażartowałem, że przyjadę, żeby mnie podcięła. Z niewinnego żartu narodziła się wielka miłość, która mam nadzieję, będzie trwała wiecznie - mówił Karaś w rozmowie z Fakt.pl.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk - związek

Ich związek rozpoczął się szybko, choć nie od razu poinformowali o nim publicznie. W lipcu 2020 roku zdecydowali się ze sobą zamieszkać. Na Instagramie aktorki i sportowca pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia, ale wtedy mało kto dawał im szansę. Powodem miała byc różnica wieku - Włodarczyk jest starsza od Karasia o dziewięć lat.

Mimo to już rok później na świecie pojawił się ich syn, Milan. Dziś tworzą więc nie tylko udany związek, ale i szczęśliwą rodzinę. Oboje są dla siebie ogromnym wsparciem, a syn jest ich oczkiem w głowie.

"Nasz bohater" - napisała Agnieszka Włodarczyk przy nowym zdjęciu partnera, który walczy o mistrzostwo świata w dziesięciokrotnym Ironmanie. Aktorka cały czas jest u boku ukochanego z synkiem.

Robert Karaś miał wcześniej żonę

Robert Karaś niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że przed poznaniem Agnieszki Włodarczyk był związany z Natalią Ćwik-Karaś, z którą stanął nawet na ślubnym kobiercu. Para poznała się na pływalni. Oboje byli tam wówczas ratownikami.

- To był czas, kiedy Robert kończył z pływaniem w Gdańsku, wrócił do Elbląga i rozpoczął przygodę z triathlonem. W tym czasie zdawał maturę, a ja kończyłam gdański AWF, więc te nasze drogi spotykały się w Gdańsku i w Elblągu. W końcu zamieszkaliśmy razem i siedem lat temu wzięliśmy ślub - mówiła Natalia Ćwik-Karaś w 2019 roku w wywiadzie dla triathlonlife.pl.

Była żona Roberta Karasia przez okres małżeństwa odpowiadała za jego karierę. Rozstali się jeszcze przed znajomością sportowca z Agnieszką Włodarczyk. Karaś zaprzeczył, by aktorka rozbiła jego rodzinę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta